Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

16.02.2018

Губернатор Кентуккі звинуватив відеоігри у розстрілах школярів, котрі відбуваються в США

14 лютого 2018 року, у середній школі Марджори Стонман Дуглас, що у місті Паркленд штат Флорида, відбулась стрілянина внаслідок якої загинуло 17 осіб, а ще 17 було поранено.


В зв’язку із цією подією губернатор американського штату Кентуккі Метт Бевін висловив думку, що негативний вплив на особистість стрілків чинять жорстокі відеоігри.

«Існують відеоігри, котрі, звісно ж, отримали рейтинг для дорослої аудиторії, проте в них все одно грають діти - і всі про це знають. Немає інструментів, які б могли убезпечити дитину від цих ігор. В них прославляється вбивство людей.»

«Саме такі «відеоігри» подаються нам під виглядом «свободи слова». Маячня, це одне й те ж саме, що й порнографія. Вони занизили цінність людського життя, гідності жінки, людської порядності. Ми збираємо врожай від того, що самі засіяли.»

«Думаю, потрібно розпочати із запитання про те, яку цінність несуть ці ігри? Навіщо взагалі нам потрібна гра, котра заохочує вбивство людей? Навіть, як що це буде текст пісні, серіал, або фільм.» • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine