Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

08.08.2019

Президент США звинуватив відео ігри у вихованні жорстоких злочинців

Дональд Трамп відреагував на жахливі розстріли громадян США, які відбулись 3 серпня 2019 року у місті Ель-Пасо в американському штаті Техас (загинула 22 людина, 24 осіб отримали поранення) та місті Дейтон в американському штаті Огайо (загинуло 9 людей, 27 осіб отримали поранення).

Президент Сполучених Штатів Америки вказав на велику роль комп’ютерних ігор в процесі радикалізації населення країни.

«Ми мусимо зупинити вихваляння насильства у нашому суспільстві. Це включає у себе жахливі відеоігри, котрі нині стали звичайним явищем. Сьогодні молоді дуже легко оточити себе культурою, яка прославляє насильство. Ми маємо зупинити або суттєво зменшити це, це повинно початись негайно», сказав Дональд Трамп.

Нагадаємо, що громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України», починаючи від 2005 - го року, обґрунтовано вимагає від влади упорядкувати ринок комп’ютерних ігор в Україні. А також, через велику ймовірність негативного впливу відеоігор на процеси виховання підростаючого покоління, ввести (як це давно зроблено у країнах високого рівня розвиту демократії) їх класифікацію в залежності від вікових особливостей розвитку людини, котра б встановлювала певні обмеження щодо доступу до них неповнолітніх осіб.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine