Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

06.08.2019

На Миколаївщині 16-річний онук зарізав свого дідуся через вимкнений комп’ютер

Про шокуючий випадок повідомляє видання Високий Замок із посиланням на ТСН.

У той день дід приїхав у гості до своєї дочки та онука з косою — хотів повикошувати їм на ділянці бур’яни. Чоловік попросив про допомогу онука, який у цей час грався за комп’ютером. Дід вимкнув комп’ютер, а 16-річний хлопець схопився за ножа — чоловік помер іще до приїзду швидкої.

«Дідусь приїхав із косою, щоби покосить бур’яни: Айда поможеш мені косити! А він ножа і діду п’ять пробоїн», — каже сусід Павло Сміян. «Він узяв ніж і наніс йому п’ять ударів у тулуб. Два з них прийшлися в серце», — розповів в.о. керівника Новоодеської поліції Максим Євграфов.

Підліток сам викликав поліцію та зізнався у вбивстві.

Нагадаємо, що громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України», починаючи від 2005 - го року, обґрунтовано вимагає від влади упорядкувати ринок комп’ютерних ігор в Україні. А також, через велику ймовірність негативного впливу відеоігор на процеси виховання підростаючого покоління, ввести (як це давно зроблено у країнах високого рівня розвиту демократії) їх класифікацію в залежності від вікових особливостей розвитку людини, котра б встановлювала певні обмеження щодо доступу до них неповнолітніх осіб.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine