Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

05.08.2018

Дітей втягнули в нову смертельну мережеву гру: у чому суть Момо

Як повідомляє видання Апостроф, із посиланням на The Mirror, через месенджер WhatsApp поширюється інтерактивна гра для неповнолітніх Момо (Momo), яку порівнюють з суїцидальною грою "Синій кит".

Суть гри полягає в тому, що анонімний куратор присилає учаснику моторошні фотографії з елементами насильства, а потім пропонує виконувати різні накази. Якщо підліток відмовляється, йому починають надходити погрози.

Адміністратор небезпечної гри використовує для аватарки фото скульптури, створеної японським художником Мідорі Хаясі, який не пов’язаний з грою.

Відзначається, що про небезпеку нової гри вже попередили в Мексиці.

"Ризик цієї проблеми серед молоді та неповнолітніх полягає в тому, що злочинці можуть використовувати гру для крадіжки особистої інформації, підбурювання до самогубства або насильства, знущання, вимагання та виникнення фізичних і психологічних розладів, таких як неспокій, депресія і безсоння", - заявляють співробітники відділу по боротьбі з кіберзлочинністю мексиканського штату Табаско.

Також наголошується, що Момо ймовірно стала причиною самогубства 12-річної дівчинки в Аргентині. За даними поліції, за кілька хвилин до суїциду вона записала себе на відео. Слідчі припускають, що хтось підштовхнув її до цього.

Нагадаємо, що громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України», починаючи від 2005 - го року, обґрунтовано вимагає від влади упорядкувати ринок комп’ютерних ігор в Україні. А також, через велику ймовірність негативного впливу відеоігор на процеси виховання підростаючого покоління, ввести (як це давно зроблено у країнах високого рівня розвиту демократії) їх класифікацію в залежності від вікових особливостей розвитку людини, котра б встановлювала певні обмеження щодо доступу до них неповнолітніх осіб.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine