Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

29.06.2016

Из-за чрезмерной сексуальности запретили рекламу газонокосилок

Как сообщает издание Обозреватель, регулирующее ведомство Великобритании неожиданно запретило рекламу газонокосилок, которая транслировалась в интернете. Эксперты признали ее унизительной для женщин.

Рекламный ролик, продвигающий газонокосилки, был неожиданно признан унизительным для женщин и сексистским регулирующими ведомствами Великобритании. В этом ролике приняли участие две модели, обладающие весьма впечатляющими пропорциями. Девушки снялись в рекламе, надев симпатичные бикини.

Модели позировали в разных "горячих" позах, рекламируя оборудование по уходу за садом, а также сообщая потенциальным покупателям газонокосилок о том, что у них есть шанс встретиться с девушками. Производитель газонокосилок компания Etesia отправила электронные письма своим клиентам, в которых спрашивала, не хотят ли они лично познакомиться с "девушками с календаря Etesia". Письмо сопровождались многочисленными фотографиями, а также видеороликом, на котором эти самые модели провокационно седлали газонокосилки.

Неожиданно один из клиентов отправил официальную жалобу в Агентство по рекламным стандартам, которое и запретило промо-ролик. В постановлении этого агентства говорится о том, что изображение моделей в нижнем белье, которые демонстративно "выпячивают свои ягодицы", является оскорбительным и сексистским для женщин.

В последние годы в Европе и некоторых других западных странах началась активная борьба с сексизмом - явлением, при котором общество воспринимает женщин только в качестве сексуальных объектов. В рамках этой компании власти запрещают разного рода рекламу, акцент в которой делается на сексуальности женского тела. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine