Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

22.06.2015

Бійці Нацгвардії під час навчання використовують фільм “Врятувати рядового Райана”

Представники національної гвардії України продовжують брати участь у спільних українсько-американських військових навчаннях "Фіарлес Гардіан – 2015". Про це під час брифінгу розповів речник АП з питань АТО Андрій Лисенко, передає кореспондент УНН.

За його словами, під час навчань проводиться розбір тактики військових дій на основі художніх фільмів.

"Дещо здивувала гвардійців використання у програмі навчання художніх фільмів, наприклад "Врятувати рядового Райана". Керівники занять вказують на правильні і помилкові дії тактики дій військовослужбовців у цій культовій стрічці", - повідомив А.Лисенко.

Речник додав, що американські військовослужбовці тренуються разом з бійцями Національної гвардії України.

"Кожен ранок починається з фізичної зарядки протягом 90 хвилин. Бійці щодня пробігають не менше 4 км", - додав він.

Як повідомляв УНН, 20 квітня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район, Львівська область – ред.) були відкриті українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ "Фіарлес Гардіан – 2015".

Нагадаємо, що раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков анонсував, що 20 квітня на Яворівський полігон у Львівській області прибуде 290 десантників армії США для навчання підрозділів Національної гвардії України. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine