Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

24.02.2015

Натхненного "50 відтінками сірого" студента заарештували за зґвалтування

Як повідомляє видання Корреспондент.net, Мохаммед Хоссейн, 19-річний студент Іллінойсського університету в Чикаго (США), звинувачується у зґвалтуванні своєї дівчини, повідомляє The Hollywood Reporter. На допиті в поліції він пояснив, що на нього вплинув перегляд еротичної драми "50 відтінків сірого", що містить сцени з БДСМ.

У суботу, 21 лютого, Хоссейн усамітнився в кімнаті студентського гуртожитку з подругою, що знаходиться з ним в інтимних стосунках. Коли дівчина роздягнулася, хлопець зв'язав їй руки і ноги, а рот заткнув краваткою. Хоссейн став наносити дівчині удари ременем, при цьому вона безуспішно просила його зупинитися. Пізніше дівчина звернулася в поліцію.

Студент був звинувачений в кримінальному злочині з обтяжливими обставинами. Застава для нього встановлена у розмірі 500 тисяч доларів.

Нагадаємо, фільм "50 відтінків сірого" вийшов у прокат 12 лютого. Стрічка заснована на однойменному романі британської письменниці Е.Л. Джеймс, написаному і виданому в 2011 році. Книга оповідає про стосунки студентки Анастейші і мільярдера Крістіана Грея. Екранізація містить близько 20 хвилин еротичного відео. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine