Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

19.09.2013

Таймеру зі зворотним хронометражем під час телереклами – жити! Телеканали втілюють наші ідеї у життя

Норми, закладені у ст.13 Закону України «Про рекламу» від 03.07.1996 року № 270/96-ВР, містять чітко визначені вимоги щодо переривання фільмів та передач рекламою, а також вимоги до кількості таких переривань і ефірного часу, котрий телеканали мають право витрачати на рекламу протягом години та доби, але, нажаль, не всі мовники дотримуються встановлених правил, що призводить до підвищення загального градусу негативного сприйняття телеглядачем засилля реклами на українському телебаченні.

Минуло більше ніж шість років відтоді (23.07.2007 року), коли Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» висунула на публічне обговорення свою «революційну», як її багато хто тоді називав, ідею про супроводження рекламних блоків в ефірі телебачення таймером із зворотним хронометражем з метою забезпечення права глядача на отримання повної та достовірної інформації про тривалість паузи між частинами фільму або телепередачі.

Проте, наша пропозиція зіштовхнулася із опором з боку представників рекламної галузі, котрі наполягали на тому, що ніби телеканали не зможуть утримувати глядача біля екрану під час рекламної паузи, якщо будуть йому надавати інформацію про тривалість блоків.

Натомість, наша організація апелювала до того, що у сучасних умовах розвитку телебачення та із появою великої кількості конкурентних каналів, стає неактуальним продовжувати сподіватись на те, що глядач буде щогодини дарувати мовникам 20 (а на деяких телеканалах навіть 30) хвилин свого життя та, затамувавши подих, стежити за рекламними роликами і не використовувати пульт для серфінгу по інших каналах!

У спробі донести свою точку зору глядачі переконували представників телеканалів, що таймер із зворотним відліком часу протягом рекламного блоку буде корисним не тільки споживачам (оскільки надасть їм правдиву інформацію про тривалість реклами), але, як це не дивно може виглядати, і представникам медіа! Адже глядач, навіть категорично налаштований до реклами, буде з меншою дратівливістю сприймати рекламний блок та продовжувати переглядати його, принаймні тоді, коли буде бачити, що до його закінчення залишається декілька хвилин, котрі швидко тануть.

Минали роки. Змінювалось телебачення. І аж, нарешті, деякі телеканали зробили обережні кроки на зустріч глядачам і розпочали використовувати у своїй діяльності під час трансляції реклами нашу ініціативу. Першим був телеканал MTV-Україна, потім до наших ідей долучився 1+1, за ним приєднався і телеканал ICTV (із хронометражем зворотного типу, котрий нагадував індикатор заряду батареї у електронному гаджеті), а нещодавно зворотний відлік часу під час реклами було помічено глядачами в ефірі телеканалу ІНТЕР.

Отож, паростки діалогу між споживачами та медіа є. Залишається сподіватись, що це у подальшому буде стійкою тенденцією.


Максим Ростоцький


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine