Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

22.07.2012

Спростування брехні, котру поширює Ольга Брюховецька щодо Максима Ростоцького

У зв’язку із тим, що у засобах масової інформації продовжують тиражуватись неправдиві твердження Ольги Брюховецької про те, що Максим Юрійович Ростоцький у 2005-му році під час подій, пов’язаних із незаконною демонстрацією у кінотеатрах України у денний час фільмів жахів, а в окремих випадках, навіть заборонених для показу, як таких, що можуть завдавати шкоду психічному здоров’ю громадян України (зокрема фільму «Країна мертвих» реж. Дж. Ромеро, про суспільну небезпеку якого є наукові висновки державних експертних установ та провідних українських психологів) ніби звертався до київської міліції із заявою про те, що в кіноклубі Києво-Могилянської академії відбувається «розбещення неповнолітніх» та «канібалізм» Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» повідомляє наступне.

Максим Ростоцький ніколи не звертався ані в усній, ані в письмовій формі до київської міліції із заявою про те, що в кіноклубі Києво-Могилянської академії відбувається «розбещення неповнолітніх» та «канібалізм». Дії Ольги Брюховецької спрямовані на поширення наведеної вище неправдивої інформації щодо Голови Всеукраїнської громадської організації «Телеглядацька асоціація батьків України» сприймаються організацією не інакше, як такі, що спрямовані на навмисну дискредитацію Ростоцького Максима Юрійовича через його непримиренну боротьбу за збереження української культури та духовності, а також боротьбу із поширенням в нашій державі продукції порнографічного характеру та іншими аморальними явищами серед яких такі, як: проституція, корупція та педофілія.

Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» здивована, що кандидат філософських наук Ольга В’ячеславівна Брюховецька за таких поважних наукових регалій дозволяє собі поширювати неперевірену та неправдиву інформацію і сподівається, що цей випадок є разовим, а не системним та притаманним усім її статтям та науковим працям.


Прес-служба
Всеукраїнської громадської організації
«Телеглядацька асоціація батьків України» • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine