Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

29.07.2010

Рекламу нового чикенбургера от Burger King запретили в Великобритании

Британские телезрители больше не увидят рекламы нового чикенбургера Tendercrisp - ролик запрещен к показу, поскольку экранный сэндвич сильно превосходит в размерах реальный, говорится в пресс-релизе, опубликованном в среду на сайте Управления по рекламным стандартам (ASA) Великобритании.

Герой рекламного ролика жадно ест бургер с куриной котлетой в полутемном номере мотеля, куда через несколько секунд, сорвав с петель дверь, вламывается разъяренный бык. Размеры чикенбургера впечатляют: он едва помещается у мужчины в руках. В реальности же сэндвич ничуть не больше стандартных гамбургеров и чизбургеров. Двое посмотревших рекламу англичан были настолько раздосадованы контрастом между "киноправдой" и суровой действительностью, что обратились в ASA с жалобой, что и стало основанием для проверки.

"Мы купили три чикенбургера Tendercrisp, и заметили, что их толщина, количество добавочных наполнителей (таких как листья салата) и габаритная высота заметно меньше, чем это показано в рекламе", - гласит текст документа.

Бутерброды, вокруг рекламы которых разгорелись столь нешуточные страсти, - новое блюдо в меню сети ресторанов быстрого питания Burger King.

Компания Burger King обвинения в дезинформации опровергла, заявив, что в рекламе своей продукции показывает только ту еду, которую покупателям предлагают в ресторанах, и в пресловутой рекламе снимался самый обычный Tendercrisp, собранный по всем правилам. Что же до размеров сэндвича, Burger King признала, что он и правда получился несколько больше, чем должен был быть, но только в одном из трех ракурсов, с которых Tendercrisp показан в кадре.

Однако сотрудников ASA аргументы рекламодателя не убедили. Управления по рекламным стандартам постановило, что в своем нынешнем виде ролик к показу не пригоден. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine