Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

02.11.2009

Родители требуют запретить «Пилу-6»

Телезрительская ассоциация родителей Украины обратилась к Минкультуры с требованием запретить показ на территории страны фильма ужасов «Пила-6».

Встревоженные родители решили, что шестая часть «Пилы», в отличие от предыдущих, носит более выраженный насильственный характер, оказывает огромное эмоциональное давление на зрителя. Картина уже вышла в украинский прокат в прошлый четверг.

«Этот фильм нужно запретить, учитывая сложную ситуацию в стране: кризис и панику из-за гриппа. Нацкомиссия по вопросам защиты общественной морали выражала негативное мнение по поводу всех частей «Пилы», но ее заявления носили лишь рекомендательный характер. Сейчас мы требуем не выдавать прокатное удостоверение на демонстрацию этого фильма.

Шестая часть по своей жестокости просто превзошла все остальные. И в этом мы не одиноки, серьезные ограничения на показ этой части картины вводились в Испании», — сообщил корреспонденту «Новой» Анне Нечипуренко Максим Ростоцкий, председатель "Телезрительской ассоциации родителей Украины".Аннa Нечипуренко
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine