Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

28.10.2009

Прес-реліз. Досить «пилити» Україну!!!

Сьогодні (28.10.2009 року) Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» звернулась до влади із вимогою заборонити на території України показ фільму жахів «Пила VI» режисера Кевіна Гротерта. Громадськість вважає зазначену кінострічку такою, що містить елементи крайньої форми психологічного та фізичного насильства, здатного завдати шкоди психічному здоров’ю глядачів.

У час світової фінансової кризи особливе значення для громадян набувають різноманітні видовища, які можуть знімати негативне емоційне навантаження. Враховуючи великий виховний потенціал кінематографу та рівень соціальних потрясінь в Україні, на думку психологів організації, прокат фільму «Пила VI» є надзвичайно небезпечним прикладом психологічної розрядки, здатним стимулювати суттєве погіршення криміногенної ситуації в державі.

З повагою прес-служба
Всеукраїнської громадської організації
«Телеглядацька асоціація батьків України»

Пресс-релиз (русскоязычная версия)
Хватит «пилить» Украину!!!

Сегодня (28.10.2009 года) Всеукраинская общественная организация «Телезрительская ассоциация родителей Украины» обратилась к властям с требованием запретить на территории Украины показ фильма ужасов «Пила VI» режиссёра Кевина Гротерта. Общественность считает, что в упомянутой кинокартине есть элементы, содержащие в себе крайнюю форму психологического и физического насилия, способного причинить вред психическому здоровью зрителей.

Во время мирового финансового кризиса особое значение для граждан приобретают разнообразные зрелища, которые могут снимать негативную эмоциональную нагрузку. Учитывая большой воспитательный потенциал кинематографа и уровень социальных потрясений в Украине, по мнению психологов организации, прокат фильма «Пила VI» является чрезвычайно опасным примером психологической разрядки, способным стимулировать существенное ухудшение криминогенной ситуации в стране.

С уважением пресс-служба
Всеукраинской общественной организации
«Телезрительская ассоциация родителей Украины» • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine