Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

10.09.2009

Догнати та перегнати Америку!

Догнати та перегнати Америку! Таку мету свого часу проголосив Микита Хрущов. Але тільки сьогодні телеканалу ICTV вдалось досягти поставленої радянським Генсеком мети.

Перемикаючи зранку телеканали, я зупинився на «Зірці телебачення України» (так себе свого часу характеризував канал ICTV). Саме у цей момент (8.50) активно йшла передача новин «Факти», і майже, як для мене, диктор розпочав робити підводку до наступного сюжету.

Зі слів тележурналіста новина полягала у тому, що в американських аеропортах припинили демонструвати рекламний ролик однієї громадської організації, діяльність якої спрямована на захист тварин. Причина відмови полягала у піклуванні керівників аеропортів про підростаюче покоління громадян США, оскільки, ролик містив еротично-орієнтовані сцени, які могли б побачити маленькі діти.

Але на словах ICTV не зупинився. На відміну від американців, які вирішують, чи дозволити обмежений показ згадуваної реклами лише у літаках, український телеканал показав сюжет із нарізками з цього ролику, які містили оголені чоловічі тіла та еротичні танці його головної героїні - Памели Андерсон.

Сміливо! Але жодного натяку на піклування про підростаюче покоління громадян України.

Oпубліковано у «Телекритика»


Максим Ростоцький
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine