Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

18.05.2006

Код Да Вінчі – руйнівник української духовності

З величезної кількості вітчизняних та міжнародних джерел масової інформації на протязі тривалого часу надходять тривожні повідомлення про категорично-негативне відношення до роману Дена Брауна «Код Да Вінчі» з боку представників впливових в світі релігійних конфесій та громадськості. Ще більше занепокоєння міжнародної громадськості викликає екранізація цього роману режисером Роном Хауардом. Цей факт провокував деякі категорії громадян на постійні спроби перешкоджати процесам зйомок фільму та породив з боку різних авторитетних релігійних та громадських діячів заклики, до заборони та бойкотування перегляду фільму.

В кінострічці «Код Да Вінчі» в переконливій формі подається викривлена інформація про особистість Ісуса Христа, де нав’язується думка автора роману про те, що Ісус Христос не був розп’ятий, і був одружений на блудниці Марії Магдалені та мав із нею дітей, нащадки яких проживають в наш час. Таке безпідставне маніпулювання темою, святою для сотень мільйонів християн усього світу з комерційних мотивів, побудоване на суто особистому світосприйнятті однією людиною та викривленні історичних фактів, повністю протирічить змісту загальновизнаному Євангельському канону, заснованому на правдивих спогадах сучасників Ісуса Христа та його учнів.

На жаль, величезна кількість наших співвітчизників на пострадянському просторі не має достатніх догматичних та історико-релігійних знань, в повному обсязі необхідних для критичного сприйняття псевдо-релігійних ідей фільму, вкритих таємністю, та спрямованих на створення ілюзорного відчуття правдивості подій, що може призвести до суттєвого підриву християнської концепції розуміння Бога.

Наша українська культура і духовність має ґрунтом своєї історії християнське розуміння Бога, що створило відповідну систему суспільних цінностей та уявлень про добро, честь, гідність, громадський обов’язок.

Руйнування ідеалів, які мають тисячорічну історію може стати, тим детонатором, що призведе до грандіозної втрати людством віри в Бога, підштовхнути суспільство на край атеїстичної прірви.

Демонстрація цього фільму може завдати непоправної духовної, моральної та інтелектуальної шкоди громадянам нашої країни та через викривлену історичну інформацію суттєво вплинути на традиційні культурні звичаї українців та процеси духовного виховання молоді.

Отже, шановні батьки, будьте обережними і виваженими, приймаючи рішення, чи дивитися цей фільм дітям, бо дитячі чисті душі тяжко сприймають подібне руйнування ідеалів, тим більше, що кінострічка відзнята з використанням всіх останніх досягнень кінематографічних спецефектів Голівуду, спрямованих на підсилення враження і карбування в пам’яті отриманої інформації.Максим Ростоцький
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine