Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

22.10.2008

Хто на п’єдисталi?

"Невже нам нема бiльше чим пишатись?" -- iз таким питанням звернулись активiсти Всеукраїнської громадської органiзацiї "Телеглядацька асоцiацiя батькiв України" до керiвництва телеканалiв. Вiдомо, що телепередачi про спорт дивиться частина населення, яка цiкавиться спортом, телепередачi про моду дивляться люди, якi люблять гарно одягатись. Виникає запитання, на яку ж аудиторiю розраховує телеканал, запускаючи у прайм-тайм передачу "Найвiдомiшi українськi манiяки"?

"Науково доведено психологами-кримiналiстами, що велика частина серiйних вбивць чинили свої кривавi злочини з однiєю метою -- прославитись, -- говорить Максим Ростоцький, голова ВГО "Телеглядацька асоцiацiя батькiв України". -- Зважаючи на це, можна сказати, що мрiя українських манiякiв здiйснилась. Адже телеглядацькiй аудиторiї у вечiрнiй час пропонується передача, в якiй розповiдають саме про цих людей".

Проблема полягає не лише у цiй передачi. За словами пана Ростоцького, на телебаченнi чи не щодня вiдбувається порушення чинного законодавства.

По-перше, це стосується художнiх фiльмiв, кожен з яких можна демонструвати лише у визначений час. Примiром, якщо фiльм отримав вiд Мiнiстерства культури та туризму iндекс обмеження глядацької аудиторiї 16, значить через наявнiсть у ньому елементiв жорстокостi та насильства демонстрацiя має вiдбуватись не ранiше 21 години. А при iндексi 18 -- пiсля 23 години. Насправдi ж бiльшiсть такої продукцiї можна бачити не лише в обiдню чи вечiрню пору, але й зранку.

"Окрiм того, в нашому Законодавствi є серйозна прогалина, адже не проводиться попередня експертиза телепередач, -- додає Максим Юрiйович. -- Через це протягом дня вiдбувається трансляцiя таких телепередач, де детально розповiдають про жахливi вбивства. В такий спосiб ми виставляємо на п"єдистал убивць, не враховуючи того, що у молодого поколiння ще дуже нестiйка психiка. А потiм дивуємось, чому ж у країнi так рiзко зростає рiвень злочинностi...

До речi, саме зараз, коли країна перебуває у важкiй кризi, чимало еспертiв прогнозують збiльшення рiвня не лише безробiття, але й злочинностi. Тому в iнтересах нацiональної безпеки потрiбно вiдмовитись вiд пропаганди насильства чи бодай обмежити час виходу в ефiр передач та фiльмiв iз таким змiстом".

ЕКСПРЕС


Лариса Павлик
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine