Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

08.10.2008

Прес-реліз. МАНІЯКИ роблять імідж Україні?

Відомо, що телепередачі про спорт дивиться частина населення, яка цікавиться спортом; телепередачі про моду дивляться люди, які люблять гарно одягатись. Виникає запитання, на яку ж аудиторію розраховує український телеканал НТН, запускаючи у прайм-тайм телепередачу «НАЙВІДОМІШІ УКРАЇНСЬКІ МАНІЯКИ»? На яких глядачів сподіваються рекламодавці, вкладаючи свої гроші в рекламу під час тієї телепередачі?

Науково доведено психологами-криміналістами, що велика частина серійних вбивць чинили свої криваві злочини з однією метою – прославитись та потрапити у пресу або телепередачі. На сьогоднішній день, завдяки телеканалу НТН та його телепередачі «НАЙВІДОМІШІ УКРАЇНСЬКІ МАНІЯКИ» мрія українських маніяків стати відомими на всю країну здійснилась. Тільки час дасть відповідь правоохоронцям на те, як тепер за наявності таких, на думку громадськості, сприятливих медіафакторів поведуть себе особи із латентними маніакальними відхиленнями, переглядаючи телеканал НТН.

Сьогодні Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» звернулась до телеканалу НТН з вимогою терміново перенести показ телепередачі «НАЙВІДОМІШІ УКРАЇНСЬКІ МАНІЯКИ» з 18.30 на час після 23.00, коли більшість дітей вже спить. Організація має надію, що телеканал НТН проявить соціальну відповідальність і не тільки винесе зазначену телепередачу за межі вечірнього прайм-тайму, але й з метою захисту населення від небезпечної, на думку громадськості, інформації та позитивного іміджу України в очах іноземних туристів повністю відмовиться від цього медіапродукту.

Невже нам українцям більше нема чим пишатись?

Прес-служба
Всеукраїнської громадської організації
«Телеглядацька асоціація батьків України»
(Русскоязычная версия).

МАНЬЯКИ делают имидж Украине?

Известно, что телепередачи о спорте смотрит часть населения, которая интересуется спортом; телепередачи о моде смотрят люди, которые любят красиво одеваться. Возникает вопрос, на какую аудиторию рассчитывает украинский телеканал НТН, запуская в прайм-тайм телепередачу «САМЫЕ ИЗВЕСТНЫЕ УКРАИНСКИЕ МАНЬЯКИ»? На каких зрителей надеются рекламодатели, вкладывающие свои деньги в рекламу во время этой телепередачи?

Научно доказано психологами-криминалистами, что большая часть серийных убийц совершали свои кровавые преступления с одной целью – прославиться и попасть в прессу или телепередачи. На сегодняшний день, благодаря телеканалу НТН и его телепередаче «САМЫЕ ИЗВЕСТНЫЕ УКРАИНСКИЕ МАНЬЯКИ», цель украинских маньяков стать известными на всю страну осуществилась. Только время даст ответ правоохранительным органам на вопрос, как теперь при наличии таких, по мнению общественности, благоприятных медиафакторов поведут себя лица с латентными маниакальными отклонениями, просматривая телеканал НТН.

Сегодня Всеукраинская общественная организация «Телезрительская ассоциация родителей Украины» обратилась к телеканалу НТН с требованием срочно перенести демонстрацию телепередачи «САМЫЕ ИЗВЕСТНЫЕ УКРАИНСКИЕ МАНЬЯКИ» с 18.30 на время после 23.00, когда большинство детей уже спит. Организация надеется, что телеканал НТН проявит социальную ответственность и не только вынесет упомянутую телепередачу за рамки вечернего прайм-тайма, а и вообще с целью защиты населения от опасной, по мнению общественности, информации, а так же позитивного имиджа Украины в глазах иностранных туристов полностью откажется от этого медиапродукта.

Неужели нам украинцам нечем больше гордиться?

Пресс-служба
Всеукраинской общественной организации
«Телезрительская ассоциация родителей Украины» • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine