Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

18.03.2008

Прес-реліз. ДЕРЖАВА ГУКНУЛА «КОХАЙМОСЯ» І ЗАБУЛА ПРО НАСЛІДКИ

Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» сьогодні (18.03.2008 року) звернулась до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України із вимогою терміново запровадити нову систему податкових пільг або грошових компенсацій з бюджету для фільмів, розрахованих на перегляд дитячою аудиторією глядачів.

На думку батьків, існуюча на сьогоднішній день система оподаткування дитячих фільмів, як доводить практика, є неефективною та заглиблює кризу у гуманітарній сфері. Зокрема, у 2007 – 2008 роках, за інформацією Міністерства культури і туризму України, на широкий екран не вийшло жодної стрічки для дітей (із індексом «ДА» (дитяча аудиторія)). Такий факт свідчить про небезпечні тенденції у розвитку вітчизняної кінематографії та підриває позитивний імідж нашої держави в очах світової спільноти.

Країна, в якій бізнес та влада не визнають існування дітей і не піклуються про дитячі інтереси, не буде мати майбутнього!


З пвагою прес-служба
Всеукраїнської громадської організації
«Телеглядацька асоціація батьків України»


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine