Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

07.12.2007

Презервативи і цього року в моді!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше почав відзначатись 1 грудня 1988 року після того, як на засіданні міністрів охорони здоров’я усіх країн – членів ООН пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД.

Традиційно у світі медіа в цей день говорять про загрозу існуванню людства яке несе в собі епідемія СНІДу: згадуються померлі, наводяться результати новітніх досліджень з питань лікування та профілактики ВІЛ/СНІДу.

Цього року в Україні теж багато говорили на радіо і телебаченні.

Окремі телеканали супроводжували своє мовлення зображенням червоної стрічки у куті екрану, яка є світовим символом боротьби зі СНІДом.

Лікарі та громадські організації проводили прес-конференції, рахували померлих від СНІДу та ВІЛ – позитивних, організовували круглі столи та разом із чиновниками звітувались перед суспільством про витрачання сотен мільйонів гривень бюджетних коштів і коштів виділених Україні міжнародними організаціями на боротьбу із чумою 20-го століття. Дехто згадував про корупцію. А окремі «поважні» гарячі голови, громадська діяльність яких зводиться до закупівель за державний чи інший благодійний кошт одноразових шприців та презервативів, вигуквали «надрозумні» заяви про необхідність, з метою подолання ВІЛ інфекції, просвітницької діяльності, починаючи з дошкільних навчальних закладів та обережно, як рибалки, закидали пропозиції про можливість встановлення у школах під державне замовлення автоматів по продажу презервативів.

Переважна більшість «першогрудневих» публічних осіб (окремі політики, бізнесмени, громадські діячі і навіть власники медіа) незалежно від статку та політичних уподобань єдналась у моральних проповідях, жбурляючи стріли «справедливого» гніву у бік наркоманів і молоді за розбещений спосіб життя наслідком якого є надзвичайно швидкі темпи поширення ВІЛ інфекції теренами нашої держави.

Шприці та презервативи й цього року поважні пани і пані визнали панацеєю від СНІДу та переконливо рекомендували молоді користуватись відомим гумовим виробом будь-де та будь-коли.

Але ж шановні! Невже це насправді так? Чи може вже час змінити платівку та запропонувати щось нове – більш ефективне?

У листопаді місяці ООН оголосила Україну першою у Європі за темпами поширення ВІЛ/СНІДу і це на фоні того, що гумові контрацептиви на відміну від цивілізованих країн заходу продаються в нашій державі ледь не на кожному кроці, починаючи від булочних, продуктових магазинів, магазинів побутової хімії, аптек і, закінчуючи кіосками біля шкіл та розкладками стихійної торгівлі у щільному сусідстві з алкоголем сигаретами та жуйками.

Думаю, не потрібно бути академіком, щоби з огляду на наведене вище констатувати повний провал кампанії по насадженню «презервативного» способу життя та мислення в Україні.

Якби не сотні мільйонів доларів, що виділяються із скрипом бюджетом нашої держави та світовою спільнотою на боротьбу зі СНІДом та зазвичай витрачаються більшістю фондів і громадських об’єднань на створення та поширення, з огляду на український досвід, малоефективної соціальної реклами, закупівлю гігантських партій презервативів і шприців, то цей шлях подолання смертельної недуги давно був би припинений та замінений чимось насправді ефективним.

Переконаний, актуальним для вирішення проблеми боротьби з ВІЛ/СНІДом є застосування догми про те, що краще попереджати хворобу, ніж її лікувати та долати ускладнення.

Презерватив є лише невдалою спробою подолати наслідки моральної та духовної кризи в нашому суспільстві, джерелом якої, на моє глибоке переконання, є медіа, що, експлуатуючи психологічні та фізіологічні властивості людської особистості (цікавість, різноманітні нижчі інстинкти, тощо), намагаються заволодіти її увагою заради грошового зиску, та, не замислюючись про катастрофічні наслідки своєї безвідповідальної діяльності, грубо трансформують ціннісні надбання української нації.

Насильство, жорстокість, збочення, легкий секс – ось, що є основною складовою наповнення сучасної жовтої преси, новомодного чтива та теле і радіомовлення.

Саме такі медіапродукти під час знаходження батьків на роботі виховують наших дітей у новій моралі, де на заміну історично сформованій традиційній культурі, цнотливості та духовності нашої нації, приходить наркоманія, мат, розпуста, а правила відомої, безневинної дитячої гри у жмурки замінюються на правила з фільмів російського режисера Балабанова («Брат», «Жмурки»), або телесеріалу «Бригада».

Тому, зважаючи на величезний ступінь небезпеки пандемії ВІЛ/СНІДу в Україні, потрібно починати ламати штучно нав’язані несвідомими ЗМІ нашій нації стереотипи героя-плейбоя, який в кожній кишені тримає на поготові презерватив та розпусної дівчини-стерви з телесеріалу «Секс і місто».

Крім того, коли мова йде не просто про здоров’я населення, а про виживання нації, чиновники зобов’язані застосувати усі можливі засоби задля збереження своїх громадян. Сьогодні нам потрібні не просто закони, а мужні вольові державні рішення, які приймаються в умовах надзвичайних ситуацій. Одним з таких рішень, яке б змогло гарантувати успіх у боротьбі з ВІЛ – інфекцією, на мій погляд, могло б бути запровадження на час стабілізації і взяття під контроль ненормальних темпів поширення смертельного захворювання в Україні тимчасового мораторію на розповсюдження продукції еротичного характеру та продукції, що містить ознаки пропаганди наркоманії. Також потрібно терміново налагодити боротьбу з корупцією у гуманітарному напрямку діяльності уряду, яка за останній рік сягнула небачених висот, через що ( в першу чергу через цинічне розкрадання чиновниками коштів, виділених міжнародною спільнотою на ліки для продовження життя приречених хворих на СНІД), міжнародні організації прийняли рішення про ненадання Україні 150 млн. доларів на боротьбу зі СНІДом.

Борімось і поборемо!Максим Ростоцький


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine