Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

30.11.2007

Немцы запустили первый в Европе поисковик для детей

Немецкие власти объявили о запуске специальной поисковой системы для детей. Особенность поискового сервиса FragFinn.de заключается в том, что с его помощью юные пользователи Сети смогут искать необходимую информацию без риска наткнуться на порносайт, сообщает France Presse.

В поисковую базу FragFinn.de внесены только на одобренные сайты. По заявлению создателей, FragFinn.de является уникальным для Европы поисковиком. На разработку безопасного поисковика, в создании которого участвовали такие крупные компании, как AOL, Microsoft, Google, Lycos, Vodafone и Deutsche Telekom, было потрачено 1,5 миллиона евро (2,2 миллиона долларов).

Каждый посетитель сайта может пожаловаться на неподходящую для детей ссылку в результатах поиска. Степень защищенности поисковика от неподходящего для детей содержимого, на первый взгляд, кажется выше, чем у систем фильтрации других поисковиков, например, Google SafeSearch. Так, по запросу 'porn' FragFinn.de выдал два результата, один из них - новость на CNN, второй - онлайн-музей изобразительного искусства. В ответ на запросы, состоявшие из немецких ругательств, поисковик выдавал ссылки на детские ресурсы по защите окружающей среды и страницу одной из немецких радиостанций. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine