Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

06.11.2007

Жорстокi iгри для дiтей

Нещодавно Всеукраїнська громадська органiзацiя "Телеглядацька асоцiацiя батькiв України" спрямувала до владних структур держави звернення, до якого було докладено диски iз надзвичайно жорстокими комп'ютерними iграми. Попри те, що цi iгри знаходяться
у вiльному продажi, їх визнано громадськiстю й чиновниками багатьох країн свiту небезпечними для молодi.


Детальнiше про це розповiв Максим Ростоцький, голова ВГО "Телеглядацька асоцiацiя батькiв України".

-- Що змусило вас пiти на такий крок?

-- Розумiєте, суспiльно-небезпечна бездiяльнiсть Уряду в
гуманiтарнiй сферi з важливих для дiтей питань призводить до подальшого занепаду культури i духовностi пiдростаючого поколiння, сприяє погiршенню кримiногенної ситуацiї в країнi. Зокрема, мова йде про небажання влади впорядкувати процес розповсюдження та реалiзацiї комп'ютерних iгор з елементами жорстокостi, насильства, еротики.

Не сектер, що протягом останнiх рокiв український ринок
заполонили комп"ютернi iгри, опановувати якi дiти починають ще з дошкiльного вiку. При цьому є багато свiдчень спеціалістів (лiкарiв, педагогiв) про те, що нерiдко такi захоплення викликають у дiтей складнi психiчнi захворювання чи стають поштовхом до скоєння правопорушень.

На даний момент провiдними iнститутами свiту було проведено бiльше тiсячi дослiджень в галузi психiатрiї, в результатi чого було доведено зв"язок мiж насиллям на екранi та агресивною поведiнкою дiтей. Тому, можливо, якщо високопосадовцi самi пограють у цi небезпечнi iгри, все ж таки зроблять крок назустрiч дiтям.

-- А яким чином в Українi регулюється питання продажу даної продукцiї?

-- В тому то i проблема, що нiхто цим не займається. Добре, що у 1998 роцi було прийнято постанову про попередню експертизу фiльмiв та обмеження глядацької аудиторiї пiд час їх перегляду. I таке рiшення принесло багато користi країнi. Зважаючи на це, спецiалiсти з "Телеглядацької асоцiацiї батькiв" вперше в Українi розробила критерiї вiдбору, розповсюдження, реалiзацiї i маркування комп'ютерних iгор в залежностi вiд вiкової аудиторiї
осiб, на яку вони розрахованi.

Ще минулого року Мiнiстерство освiти i науки скерувало до Кабмiну пропозицiю, аби взяти на себе додатковi зобов"язання й займатися саме цiєю проблемою. Але досi вiдповiдного нормативного акту прийнято не було. У свiтi вже давно зрозумiли, що бiльшiсть таких iгор може негативно вплинути на поколiння, що пiдростає. Чому ж
ми не користуємось свiтовим досвiдом?

-- Як же це питання регулюється в iнших державах?

-- Британська рада з класифiкацiї фiльмiв, примiром, нещодавно вже вдруге вiдмовилась давати згоду на продаж в магазинах гри "Manhunt 2". Вiдомо, що лише 2 % iгор, якi продаються в Англiї, отримують сертифiкать "Дiтям до 18".

У Францiї заборонили продаж шести iгор (Resident Evil II,
Unreal, Sanitarium, Wild 9, Grand Theft Auto, Carmageddon II)
через негативний вплив на молодь. Через провокацiю насилля в реальному життя у Бразилiї встановили штраф (10 тисяч доларiв) за продаж iгор DOOM, Postal, Mortal Kombat, Requiem, Blood, Duke Nukem 3D. Через наявнiсть нецензурних слiв та кровавих сцен сингапурська влада заборонила iгри Redneck Rampage та Kingpin. В Австралiї через сцени насилля та жорстокостi було перешкоджено
продаж гри Grand Theft Auto 3.

Зважаючи на це, ми сподiваємось, що Уряд до свого наступного засiдання пограє у цi кривавi iгри та нарештi прийме постанову, якою затвердить положення щодо регламентацiї обігу комп'ютерних ігор.


Лариса Павлик • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine