Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

26.11.2007

Прес-реліз. ТАБУ ПРОТИ КАНІБАЛІЗМУ! Вимагаємо ввести мораторій.

Прес-реліз. Україномовна версія.

ТАБУ ПРОТИ КАНІБАЛІЗМУ!
Вимагаємо ввести мораторій.


У зв’язку із підписанням Президентом України Віктором Ющенко Указу № 1144/2007 від 24 листопада 2007 року Про оголошення в Україні 2008 року Роком пам'яті жертв Голодомору, у світлі тез президента про соціальну відповідальність телебачення перед народом Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» (ТабУ), сьогодні 26.11.2007 року, звернулась до Міністерства культури і туризму України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із проханням провести консультації з провідними українськими дистриб’юторськими компаніями та телеканалами з метою введення у 2008 році мораторію на демонстрацію та розповсюдження в Україні фільмів, зміст яких насичений сценами людожерства (канібалізму).

Організація має надію, що українські дистриб’ютори та телеканали на знак пошани до пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 року, із врахуванням генетичної пам’яті українського населення продемонструють національну свідомість та відмовляться від показу і розповсюдження територією України у 2008 році фільмів, якими, на думку ТабУ, може бути завдано шкоду духовному та психологічному стану української нації.

З повагою, прес-служба
«Телеглядацької асоціації батьків України» (ТабУ)


P.S.
Нагадаємо, що в Україні у серпні 2005 року Експертною комісією з питань демонстрації і розповсюдження фільмів Міністерства культури і туризму України був заборонений для показу американський фільм режисера Дж.Е.Ромеро "Країна мертвих" (Land Of the Dead) на підставі того, що він пропагував жорстокість, насильство та канібалізм. Показ фільму, насиченого людожерством і смакуванням людською плоттю, був визнаний експертами небезпечним для психологічного стану населення та образливим для пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років. При цьому свідомими експертами комісії враховувались наступні фактори:

1. Ще живі мільйони свідків страшних подій тих років, здатних від побаченого на екрані знов відчути сильні душевні хвилювання.
2. Генетична пам'ять кожного українця містить в собі жахи тих часів.
3. Істориками та свідками була підтверджена величезна кількість фактів канібалізму в Україні під час Голодомору 1932-1933 років.

Події довкола заборони цього фільму були одними з важливих кроків до того, щоби, нарешті, в нашій країні розпочати на державному рівні активно здійснювати мироприємства по наданню національної і міжнародної значимості трагедії Голодомору в Україні.

«Телеглядацька асоціація батьків Україні» на той момент була лише однією громадською організацією, що активно підтримала позицію Міністерства культури і туризму України в питанні заборони згадуваної вище кінострічки.
Пресс-релиз. Русскоязычная версия.

ТАБУ ПРОТИВ КАННИБАЛИЗМА!
Требуем ввести мораторий.


В связи с подписанием Президентом Украины Виктором Ющенко Указа № 1144/2007 от 24 ноября 2007 года О провозглашении в Украине 2008 года Годом памяти жертв Голодомора, в свете тез Президента о социальной ответственности телевидения перед народом Всеукраинская общественная организация «Телезрительская ассоциация родителей Украины» (ТабУ), сегодня 26.11.2007 года, обратилась к Министерству культуры и туризма Украины, а также Национальному совету Украины по вопросам телевидения и радиовещания с просьбой провести консультации с ведущим украинским дистрибьюторским компаниям и телеканалами с целью введения в 2008 году моратория на демонстрацию и распространение в Украине фильмов, содержание которых насыщено сценами людоедства (каннибализма).

Организация надеется, что украинские дистрибьюторы и телеканалы в знак уважения к памяти жертв Голодомора 1932-1933 годов, с учётом генетической памяти украинского населения проявят национальную сознательность и не допустят к демонстрации и распространению на территории Украины в 2008 году фильмов, которыми, по мнению ТабУ, может быть нанесён вред духовному и психологическому состоянию украинской нации.

С уважением пресс-служба
«Телезрительской ассоциации родителей Украины»(ТабУ)

P.S.
Напомним, что в Украине в августе 2005 года Экспертной комиссией по вопросам демонстрации и распространения фильмов Министерства культуры и туризма Украины был запрещён к показу американский фильм режиссера Дж.Э.Ромеро "Страна мертвых" (Land Of the Dead) на основании того, что он пропагандировал жестокость, насилие и каннибализм. Показ фильма, насыщенного людоедством и смакованием плотью, был сочтён экспертами опасным для психологического состояния населения и оскорблением памяти жертв голодомора 1932-1933 годов. При этом сознательными экспертами комиссии учитывались следующие факторы:

1. Ещё живы миллионы свидетелей страшных событий тех лет, способных от увиденного на экране вновь переносить сильное душевное волнение.
2. Генетическая память таит в каждом украинце ужасы тех времён.
3. Историками и очевидцами было подтверждено огромное колличество фактов каннибализма в Украине во время голодомора 1932-1933 годов.

События вокруг запрета этого фильма были одним из важных шагов к тому, чтобы, наконец, в нашей стране начать на государственном уровне активно осуществлять мероприятия по приданию национальной и международной значимости трагедии Голодомора в Украине.

«Телезрительская ассоциация родителей Украины» на тот момент была единственной общественной организацией, которая активно поддержала позицию Министерства культуры и туризма Украины в вопросе запрета упоминаемой выше кинокартины.


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine