Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

19.11.2007

Из британских детских книг изымают "опасные" сцены

В Великобритании политически корректные редакторы не разрешают печатать детские книги, в которых содержатся эпизоды, потенциально угрожающие здоровью и безопасности читателей. Об этом газете The Telegraph заявила известная писательница и художница Линдсей Гардинер, автор 15 книг.

Гардинер рассказала, что в ее последней книге "Who Wants A Dragon?" ("Кому нужен дракон?") главный герой - дракончик - поджаривал зефир пламенем из собственных ноздрей. Редакторы потребовали изменить "опасную" сцену. Еще в одной книге - "When Poppy and Max Grow Up" ("Когда Поппи и Макс вырастут") - был эпизод, в котором герой (пес Макс) вскарабкался на лестницу. Издатели сочли лестницы по определению небезопасным местом, и автор переписала эпизод. В нем, правда, Макс стоял на трех банках из-под краски, что куда более рискованно, чем, лестница, но "цензоры" этого не поняли, и оставили эпизод. Кроме того, Гардинер однажды не разрешили нарисовать раскаленную конфорку на плите, попросив использовать зеленый цвет вместо красного.

Обложка книги "Who needs a dragon?" с сайта amazon.co.uk • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine