Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

30.10.2007

Врачи Эстонии призвали власти запретить рекламу алкоголя

Союз врачей Эстонии призвал политиков отказаться от употребления алкоголя на публичных мероприятиях, чтобы подать пример молодежи и способствовать сокращению пьянства в прибалтийском государстве, пишет газета Postimees.

Как напоминают медики в специальном заявлении, Эстония занимает ведущее положение среди стран Евросоюза по количеству болезней и травматических смертей, вызванных злоупотреблением алкоголя.

"Эстония занимает в Европе первое место по употреблению алкоголя на человека. Наши дети все больше употребляют алкогольных напитков и начинают это делать во все более юном возрасте", - с тревогой отмечают врачи.

"Общественный интерес должен перевесить права производителей и продавцов алкоголя", - подчеркивают медики.

По их мнению, необходимо запретить рекламу алкогольных напитков, прежде всего на телевидении и радио, сосредоточить продажу таких напитков в специализированных магазинах и без исключений наказывать торговые предприятия, отпускающие алкоголь несовершеннолетним.

"Несомненно, должно измениться и отношение общества к употреблению алкоголя, но в нынешней ситуации обязанность государства - противодействовать самоуничтожающему поведению своих граждан", - заключают эстонские врачи. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine