Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

26.09.2007

Джек Томпсон назвал Halo тренажером для "вашингтонских снайперов"

Известный обвинитель видеоигр Джек Томпсон потребовал, чтобы шутер Halo 3 признали на территории Флориды источником повышенной опасности, сообщает The Register.

"Halo 3 - видеоигра, которая позволяет виртуальным персонажам совершать акты насилия и убивать друг друга. Ли Бойд Малво, младший из "вашингтонских снайперов", именно на Halo натренировался убывать Виржинии, Мэриленда и Вашингтона. Его "наставник", Джон Мухаммад, знал, каким эффективным симулятором является первая часть Halo. Будучи военнослужащим, он сам тренировалась на подобных симуляторах", - говорится в заявлении, составленном Томпсоном.

Также юрист сообщил, что две недели назад направил в магазин Best Buy диверсанта в лице собственного 15-летнего сына. Подросток попросил продать ему игру с рейтингом Mature (только для лиц старше 17 лет), название которой не уточняется. Сотрудник Best Buy выдал мальчику копию игры, не потребовав документов для подтверждения возраста. "Безусловно, это был не единственный инцидент, и с продажами Halo 3 случится то же самое. Фактически, Best Buy уже продает игру через собственный сайт всем подряд, не уточняя возраста", - пишет юрист.

Halo 3 - научно-фантастический шутер, разработанный для консолей Xbox 360. Игра поступает в продажу 25 сентября 2007 года в Северной Америке и 26 сентября в Европе.

Фото: скриншот Halo 3 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine