Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

07.09.2007

Учені виявили зв'язок між невинністю і рівнем інтелекту

Недавно проведені в Сполучених Штатах дослідження сексуальної активності підлітків виявили зв'язок між невинністю і рівнем інтелекту. Виявилось, що сексуальне життя середньостатистичних підлітків активніше, ніж у їх однолітків-інтелектуалів або ровесників з низьким IQ.

Так, згідно з результатами дослідження, серед підлітків обох статей з показниками IQ нижче 70 або вище 110, більше шансів зустріти незайманих, ніж серед їх друзів з середніми показниками.

Професор Річард Удрі з університету Північної Кароліни, що очолював дослідницькі роботи, повідомляє, що вірогідність, що середньостатистичний підліток веде сексуальне життя, вище в 5 разів, ніж чим у підлітка-інтелектуала.

Згідно з результатами опитування, серед хлопців з низькими показниками IQ в сексуальних контактах зізналися 36,7%; серед тих, чий IQ перевищує 110 одиниць - 29,2%; у той же час для молодих людей з показником IQ від 70 до 100 одиниць сексом займалися - 39,8%.

Згідно з даними Центру по контролю за охороною здоров'я населення США, 80% чоловіків і 75% жінок втрачають цноту у віці 19 років.

В той же час дані офіційного дослідження Центру по контролю і запобіганню хворобам США свідчать, що чотири відсотки жителів США у віці від 20 до 59 років жодного разу в своєму житті не займалися сексом. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine