Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

18.07.2007

Мать убийцы назвала своего сына жертвой видеоигр

Мать британского подростка, убившего в апреле прошлого года 33-летнюю женщину, обвинила в дурном влиянии на ее сына жестокие видеоигры, в частности Manhunt, сообщается на сайте Eurogamer.

Стюарт Харлинг, которому тогда было восемнадцать, напал на медсестру Шерил Мосс, вышедшую из госпиталя в парк на перекур. Он нанес ей 72 ножевых ранения, а затем скрылся с места преступления.

Решение по делу молодого человека было вынесено только в начале июля 2007 года. Суд приговорил Харлинга к пожизненному тюремному заключению.

"Я знала, что он играет в видеоигры, но не подозревала, что они такие жестокие. Я купила Стюарту PlayStation, когда ему было 11 или 12 лет. Долгое время я понятия не имела, что у игр бывают возрастные ограничения, покупала все то, во что играли знакомые ребята. Думаю, многие родители поступают так же", - заявила Лоррэйн Харлинг, мать преступника.

"Дети по всему миру играют в эти игры, а ведь некоторые из них просто чудовищны. Если игра может что-то переключить в мозгу, она должна быть запрещена", - добавила женщина.

Напомним, что в июне 2007 года игра Manhunt 2 была запрещена на территории Великобритании. В США ей был присвоен рейтинг "adult only" ("только для взрослых"), что сразу же перекрыло ей доступ на консоли компаний Sony и Nintendo. В результате компания Take-Two Interactive, издатель Manhunt 2, отложила выпуск игры на неопределенное время.

Фото: Скриншот Manhunt 2 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine