Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

12.07.2007

Британским семьям предлагают ограничиться двумя детьми

Исследовательский центр Optimum Population направил британскому правительству рекомендации, в которых говорится о том, что британским семьям следует предложить ограничиться всего двумя детьми, так как большее их количество наносит серьезный ущерб окружающей среде.

Специалисты исследовательского центра получили данные, которые показывают, что увеличивающаяся в стране рождаемость наносит слишком большой ущерб природе, что, в конечном счете, сказывается на самих британцах.

Правительство утверждает, что никакие запреты по данной проблеме вводиться не будут, просто будет проведена информационная кампания под лозунгами вроде Достаточно двух детей или Меньше на одного ребенка.

Также сообщается, что правительство собирается отменить все виды поощрений, в том числе финансовые, молодым мамам, из-за которых все больше не достигших еще 20 лет девушек соглашаются стать матерями.
К тому же, в центре Optimum Population полагают, что в настоящее время иметь не более двух детей должно стать модным среди экологически озабоченных семей.

Отметим, что на данный момент рождаемость в Великобритании - самая высокая за последние 30 лет.

По материалам Газета.Ru • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine