Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

11.01.2007

Криминальная зависимость

В связи с тем, что приходится отслеживать множество телевизионных предложений, мне довелось стать жертвой своеобразного эксперимента. В конце 2006 года меня ужасало количество криминальных сериалов и программ в сетке каждого канала. После недавних трагических событий в семьях моих соседей по подъезду - убийства двух молодых людей - подумалось, что свою лепту в их судьбы внесло и украинское телевидение, пропагандируя насилие, жестокость, а также рекомендации по выбору того или иного оружия. Например, в программе 5 канала «Арсенал» вроде бы исторический экскурс сопровождают подробные инструкции по применению оружия опытных специалистов-стрелков. И далеко не для охоты.

Впрочем, более всего озадачило меня то, что я, по сути, «подсела» на криминальные программы и детективы, что, клацая пультом, ловила именно эту тему. Стало даже казаться, что от такой чуть ли не наркотической зависимости избавиться будет не просто. Но праздничный эфир доказал иное. Так как насилие на экране в этот период было сведено до минимума, а репертуар каналов в изобилии предлагал мировую оптимистичную классику, я заметила, что, переключая каналы, уже пытаюсь избежать встречи с омрачающими повседневность детективами. Эксперимент доказал, что привыкаешь ко всему, что телевидение предлагает.

Сейчас «Интер» анонсирует долгоиграющую дозу адреналина в качестве сериала «Опер Крук», «1+1» крутит «Иван Подушкин – джентльмен сыска». Подхватят ли эстафету по устрашению населения другие каналы – не знаю, но хочется, чтобы в 2007 году этого на телевидении стало меньше.Наталья Катериненко
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine