Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

06.01.2007

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Україномовна версія.


Всеукраїнської громадської організації
«Телеглядацька асоціація батьків України» до провідних телеканалів України та Російської Федерації у зв’язку із демонстрацією на телебаченні кадрів страти Саддама Хусейна
Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» надзвичайно занепокоєна хвилею випадків трагічних смертей дітей, що почала здійматись у різних країнах світу внаслідок повторення неповнолітніми обставин смерті Саддама Хусейна, про жахливі деталі якої вони дізнаються з екранів телебачення, яке не припиняє здійснювати безконтрольний та деталізований показ згадуваного новинного сюжету, не враховуючи особливої чутливості незрілої психіки маленьких громадян.

На підставі зазначеного вище та з метою попередження можливості подібних випадків серед дітей в Україні, батьки звертається до провідних українських телеканалів, а також популярних російських, які розповсюджуються в Україні у кабельних мережах, із проханням здійснювати висвітлення страти Хусейна, що відбулась в Іраку 30 грудня 2006 року, максимально коректно, без зайвого натуралізму та не у денний час і ранній прайм-тайм, оскільки аудиторія телеглядачів складається не тільки із дорослих осіб, а й з тих, які в силу малого віку не мають відповідного життєвого досвіду та, як наслідок, розвиненого критичного ставлення до окремих явищ життя, що може призводити до неадекватної реакції на певні події.

Вважаємо, що піклування про здоров’я дітей, наше з Вами спільне завдання, яке повинно бути вище комерційних прибутків, рейтингів та кордонів.До провідних українських телеканалів: Інтер, 1+1, ICTV, Новий канал, ТРК Україна, 5 канал, НТН

До провідних російських телеканалів: Первый канал, НТВ, Телеканал "Россия"З повагою,
Голова Всеукраїнської
громадської організації
«Телеглядацька асоціація
батьків України» Ростоцький Максим

Русскоязычная версия


ОТКРЫТОЕ ОБРАЩЕНИЕ
Всеукраинской общественной организации «Телезрительская ассоциация родителей Украины» к ведущим телеканалам Украины и Российской Федерации в связи с демонстрацией на телевидении кадров казни Саддама Хусейна
Всеукраинская общественная организация «Телезрительская ассоциация родителей Украины» чрезвычайно обеспокоена волной трагических смертей детей, которая начала подниматься в разных странах мира вследствие повторения несовершеннолетними обстоятельств смерти Саддама Хусейна, об ужасных деталях которой они узнают с экранов телевидения, где не прекращается бесконтрольный и детализированный показ упомянутого новостного сюжета без учёта особой чувствительности незрелой психики маленьких граждан.

На основании изложенного выше и с целью предупреждения возможности подобных случаев среди детей Украины, родители обращаются к ведущим украинским телеканалам, а также к популярным российским, которые распространяются в сетях кабельного телевидения Украины, с просьбой сделать освещение казни Хусейна, которая произошла 30 декабря 2006 года в Ираке, максимально корректно, без излишнего натурализма, исключая для демонстрации дневное время и ранний прайм-тайм, поскольку аудитория телезрителей состоит не только из взрослых, но и из детей, которые в силу своего возраста не имеют надлежащего жизненного опыта и как результат развитого критического отношения к отдельным явлениям жизни, что может стать основанием для неадекватной реакции на определённые события.

Считаем, что забота о здоровье детей наша с вами общая цель, которая должна быть выше коммерческой прибыли, рейтингов и границ.К ведущим украинским телеканалам: Интер, 1+1, ICTV, Новый канал, ТРК Украина, 5 канал, НТН

К ведущим российским телеканалам: Первый канал, НТВ, Телеканал "Россия"С уважением,
Глава Всеукраинской
общественной организации
«Телезрительская ассоциация
родителей Украины»
Ростоцкий Максим


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine