Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

14.10.2006

Игроман получил ножом в спину за отказ продолжать виртуальный матч

Виртуальный футбольный матч между двумя жителями городка Декатур (штат Алабама) Джеймсом Родни Уилсоном (James Rodney Wilson) и Лансом Юджином Боркертом (Lance Eugene Borchert) едва не закончился трагедией: один из "футболистов", расстроенный внезапно прерванной игрой, ударил уснувшего соперника ножом в спину.

Субботний вечер 30 сентября семья Боркертов проводила в компании с двоюродным братом жены Джеймсом Уилсоном, который по традиции предложил чете сразиться в один из футбольных симуляторов для PlayStation. В результате несколько часов, проведенных на виртуальном поле, порядком утомили выступавшего за команду Tennessee Volunteers Ланса Юджина. Объявив Уилсону, что пора готовиться ко сну, Боркерт отправился в свою комнату.

Расстроенный подобным поворотом событий, Уилсон, игравший за Auburn Tigers, которые в последнем матче сильно проигрывали "Волонтерам из Теннесси", решил закончить прерванный футбольный поединок весьма радикальным способом. Войдя в спальню Боркертов, мужчина ударил ножом мирно спавшего приятеля, после чего ретировался в ближайший лес, где спустя пару часов был задержан полицией. Раненого Боркерта на вертолете доставили в госпиталь Декатура, где пострадавшему "футболисту" была сделана операция. На данный момент состояние Ланса Юджина оценивается как тяжелое. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine