Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

29.09.2006

Любитель видеоигр расстрелял свою семью и похоронил тела в навозной куче

Похоже, скандальный сериал Grand Theft Auto вдохновляет на преступления не только невезучих канадских автоугонщиков, но и несовершеннолетних убийц из южных районов США. Именно к такому мнению склоняются адвокаты 16-летнего Коди Поузи (Cody Posey), застрелившего несколько лет назад своих приемных родителей и сводную сестру.

Трагедия произошла в июле 2004 года в городе Аламогордо (штат Нью-Мексико), на местной ферме, где и проживала семья Поузи. 14-летний Коди, с детства подвергавшийся издевательствам своего отчима Пола (Paul Posey), решил положить конец "жестокому правлению" родителя. Вооружившись винтовкой, мальчик хладнокровно принялся за расстрел собственной семьи. Как отмечают психологи, впоследствии работавшие с подростком, в тот момент Коди не осознавал, что совершает страшное преступление. После убийства родителей и 13-летней сестры мальчик похоронил их тела в навозной яме.

В феврале этого года Коди Поузи был осужден за тройное убийство. Согласно приговору, подростку грозит пожизненное заключение. На днях с попыткой обжаловать судебный вердикт выступили адвокаты мальчика, обвинившие компании Take-Two и Sony Computer Entertainment в том, что к совершению преступления Коди подтолкнула игра Grand Theft Auto: Vice City, названная правозащитниками "симулятором убийства". Воспользоваться шансом доказать всему миру тлетворное влияние видеоигр не преминул и известный юрист Джек Томпсон (Jack Thompson), который выступит в деле в роли независимого консультанта. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine