Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

27.09.2006

Прес-реліз. Жах! В Україні офіційно дозволені у публічному спілкуванні мати! Що може спровокувати новий Бабин Яр?

27.09.2006 року

Прес-реліз
Україномовна версія.

Жах! В Україні офіційно дозволені у публічному спілкуванні мати!
Що може спровокувати новий Бабин Яр?


Нарешті, у дні пам’яті трагічних подій Бабиного Яру, які із скорботою переживає наша держава та міжнародна спільнота, Телеглядацька асоціація батьків України отримала цинічний експертний висновок виконуючого обов’язки голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Бойко М.І., який був зроблений ним одноособово, від імені усієї комісії, щодо оцінки відповідності моральним критеріям України лексики новин від 28 липня 2006 року на українських телеканалах СТБ та 1+1, в ефірі яких у денний та вечірній час лунали мати і образливі для єврейської нації вислови з боку пані Параски Королюк.
Текст висновку:

«Матеріали новин телеканалів «СТБ» та «1+1» від 28 липня 2006р надіслані Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення не містять порушень Закону України «Про захист суспільної моралі»

Експертний висновок №228
лист від 22.09.2006 року №344
За підписом Бойко М.І.


Висновок цинічний, нефаховий та ганебний! Перед тим як його робити, «захиснику суспільної моралі» – пану Бойко слід було б прочитати Закон України «Про захист суспільної моралі».
Які наслідки цього висновку?
1. Цим висновком, по суті, чиновники Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, яка має великі повноваження і повинна піклуватися про мораль, духовність та виховання дітей і підлітків (правові акти якої є обов’язковими до виконання усіма юридичними та фізичними особами України), вперше в світі легалізувала безконтрольне, безперешкодне і вільне використання у ЗМІ України матів, визнавши їх такими, що не порушують суспільну мораль, і дозволила публічно вживати образливу для єврейської нації лексику, чим почала протоптувати нову стежину до Бабиного Яру в скорботні для народу дні.
2. Такий бузувірський висновок розпочав знищення української культури і духовності та національної толерантності, зганьбив Україну в очах міжнародної спільноти на шляху до Євросоюзу.
Експертизу новин на предмет відповідності моральним критеріям української культури та духовності, публічного вживання матів та образливих для єврейської нації слів було проведено чиновниками Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі на вимогу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, до якої було адресоване звернення «Телеглядацької асоціації батьків України» відносно новин телеканалів СТБ та 1+1 (від 28.07.2006 року), але через цей висновок Національної комісії тепер і Нацрада, яка завжди сприяла захисту суспільної моралі, не в силах зробити будь-який крок на захист у ЗМІ прав дітей, гарантованих вітчизняними та міжнародними правовими документами.

Всеукраїнською громадською організацією «Телеглядацька асоціація батьків України» неодноразово повідомлялось Кабінету Міністрів України про масові брутальні порушення законів, які мають ознаки корупційних діянь з боку так званої Національної експертної комісії з питань «захисту» суспільної моралі і її нелегітимного псевдо керівництва в особах Сумської Н.В. та Бойко М.І., однак, Кабміном до цього часу не було вжито ніяких заходів по припиненню свавілля та знищенню української моральності з боку керівництва Національної комісії, що дає підстави думати про «кришування» ним такого «безладу».
Віце-прем’єр-міністру України з гуманітарних питань Табачнику Д.В. в наслідок звернень «Телеглядацької асоціації батьків України» добре відомо, що:

1. У Національній експертній комісії не має людини, яка б мала право легітимного підпису будь-яких документів, у тому числі експертних та фінансових. Проте, з рахунку комісії у невідомому напрямку розлітаються мільйони гривень платників податків, і це при бюджетному дефіциті в країні (Цікава інформація для Азарова М.Я.).
2. Майже не проводяться засідання комісії, а якщо колись проводились то, як правило, за відсутності кворуму та без запрошення осіб, що не поділяють поглядів протизаконної діяльності комісії.
3. Громадськості та членам Національної комісії на їх письмові вимоги не надається з боку осіб, що штампують експертні висновки та деребанять посади і бюджетні кошти, будь-якої інформації щодо наслідків такої діяльності від імені комісії.
4. Керівництво Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі здійснює в образливо-принизливій формі офіційне листування із громадянами України.
5. Про катастрофічні порушення Законодавства України, покликаного регламентувати проведення конкурсу на заміщення посад в апараті Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.
6. Є підстави підозрювати, що продукція, яка підпільно та неправомірно легалізується без відома усіх членів Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, так званим керівництвом та нефаховими експертами, може бути порнографічного характеру, але видається за еротичну.

Такі владні повноваження давати у руки людей, далеких від елементарних знань про закон, мораль та українську духовність є набагато більшим злом, ніж призначення кухарки практикуючим нейрохірургом.

Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України», яка завжди непримиренно боролася із порушенням суспільної моралі, прав дітей, легалізацією та розповсюдженням порнографії, зібравши велику доказову базу, 27.09.2006 року звернулась до чесних журналістів та громадськості, до Президента України Ющенко В.А., Прем’єр міністра України Януковича В.Ф., Народних депутатів України, Голови СБУ, Міністра внутрішніх справ України з вимогою вжити заходів по припиненню діяльності та ліквідації державного органу, який не впорався із поставленими перед ним законом завданнями – Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, та ініціації розслідування діяльності нелегітимного керівництва цієї комісії під головуванням Сумської Н.В. та Бойко М.І. що своїми діями, на думку громадськості, саботують євроінтеграційнійні процеси в Україні, підривають політику країни у сфері захисту суспільної моралі та довіру народу до влади, наругуються над демократичними надбаннями держави, попирають права дітей та ганьблять честь державного службовця.

Також у зверненні містились вимоги і щодо:

1. Негайного припинення тиражування керівництвом Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі сотень нелегітимних сумнівних експертних висновків, а також анулювати усі попередні, видані ними висновки, що, в силу нефаховості експертиз, можуть являти собою суспільну небезпеку для дітей та виховання молоді.
2. Термінового проведення повної фінансової перевірки цільового використання Сумською Н.В. та Бойко М.І. бюджетних коштів комісії та розглянути можливість порушення відповідних кримінальних справ за наслідками перевірки.
3. Передати повноваження та бюджетне фінансування Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі іншим централізованим органам державної виконавчої влади.
Слід відмітити і те, що з боку багатьох діючих і бувших працівників апарату Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі протягом тривалого часу направляються до правоохоронних органів скарги та матеріали про злісні порушення законодавства з боку керівництва Національної комісії, а також вже у судах міста Києва знаходиться на розгляді декілька судових справ по ліквідації комісії та виплаті нею гігантських заборгованостей по заробітній платі.
У зв’язку із вищенаведеним звертаємось до всіх чесних журналістів та громадськості провести незалежне розслідування та припинити свавілля чиновників у владі.
Всі разом не дамо поховати мораль в Україні!

Спеціально для об’єктивних журналістських розслідувань та слідчих правоохоронних органів на сайті Телеглядацької асоціації батьків України є перелік питань, на які чиновники з Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та Кабміну навряд чи дадуть пряму відповідь!

Перелік запитань.
1. З якого числа Сумська Н.В. після призначення її 1 лютого 2006 року Кабінетом Міністрів України на посаду голови Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі звільнилася з попереднього місця роботи та офіційно стала державним службовцем, із присвоєнням їй відповідного рангу і отримала право підпису на фінансових та будь-яких інших документах Національної комісії?
2. Коли Кабмін офіційно призначив Бойко М.І. виконуючим обов’язки голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі?
3. Чи відповідав діючому законодавству конкурс на заміщення вакантних посад в апараті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі? Чи подавались оголошення у ЗМІ по кожній вакансії із відповідними вимогами до державного службовця, якого числа і в яких друкованих виданнях із ними можна було ознайомитись. Із яких осіб складалась конкурсна комісія?
4. Надати список всієї продукції щодо якої від імені усієї комісії Сумська Н.В. та Бойко М.І. провели експертизи та видали експертні висновки.
5. Перевірити підтверджені документи та фах (освіту, стаж експертної діяльності) усіх осіб, які проводили експертизи на прохання Бойко М.І. та Сумської Н.В. від імені Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі (особливу увагу приділити так званому «експерту» Чухліб Ю.В., її фаховій освіті).
6. Чому Кабмін допускає такі цинічні порушення законодавства у підконтрольному йому органі, не дивлячись на численні скарги громадськості?
27.09.2006 года

Пресс-релиз
Русскоязычная версия.

Ужас! В Украине официально разрешены в публичном общении маты! Что может спровоцировать новый Бабий Яр?

Наконец, в дни памяти трагических событий Бабьего Яра, которые со скорбью переживает наша страна и международная общественность, Телезрительская ассоциация родителей Украины получила циничный экспертный вывод исполняющего обязанности главы Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали Бойко Н.И., который был сделан им единолично, от имени всей комиссии в отношении соответствия моральным критериям высококультурного украинского общества лексики новостей от 28 июля 2006 года на украинских телеканалах СТБ та 1+1, в эфире которых в дневное и вечернее время звучали маты и обидные для еврейской нации выражения из уст госпожи Параски Королюк.
Текст вывода:

«Материалы новостей телеканалов «СТБ» и «1+1» от 28 июля 2006г присланные Национальным советом Украины по вопросам телевидения и радиовещания не содержит нарушений Закона Украины «О защите общественной морали»

Экспертный вывод №228
Письмо от 22.09.2006 года, № 344
За подписью Бойко М.И.


Вывод циничный, некомпетентный и позорный! Перед тем, как его составлять, господину «защитнику общественной морали» Бойко следовало бы прочесть Закон Украины «О защите общественной морали».
Какие последствия этого вывода?
1. Этим выводом по существу чиновники Национальной комиссии, которая имеет большие полномочия и должна заботиться о морали, духовности и воспитании детей и подростков ( правовые акты которой являются обязательными к исполнению всеми юридическими и физическими лицами Украины) впервые в мире легализировала бесконтрольное, беспрепятственное и свободное использование в СМИ Украины матов, признав их такими, которые не нарушают общественную мораль и позволила публично употреблять оскорбительную для еврейской нации лексику, начав тем самым, протаптывать новую тропинку к Бабьему Яру в скорбные для народа дни.
2. Такой кощунственный вывод положил начало уничтожению украинской культуры и духовности и национальной терпимости, опозорил Украину в глазах международной общественности на пути к Евросоюзу.
Экспертизу новостей на предмет соответствия моральным критериям украинской культуры и духовности, публичного употребления матов и оскорбительных для еврейской нации выражений провели чиновники национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали по просьбе Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания, к которому было адресовано обращение «Телезрительской ассоциации родителей Украины» относительно новостей телеканалов СТБ и 1+1 (от 28.07.2006 года), но из-за этого вывода Национальной комиссии теперь и Нацсовет, который всегда содействовал защите общественной морали, не в силах сделать какие-либо шаги в сторону защиты прав несовершеннолетних телезрителей, гарантированных отечественными и международными правовыми документами.
Всеукраинская общественная организация «Телезрительская ассоциация родителей Украины» неоднократно уведомляла Кабинет Министров Украины о массовых, грубых нарушениях законов, которые имеют признаки коррупционных действий со стороны так называемой Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам «защиты» общественной морали и её нелегитимного псевдоруководства в лицах Сумской Н.В. и Бойко Н.И., однако, Кабмином до сих пор не было предпринято никаких мер по прекращению беззакония и уничтожения украинской моральности со стороны руководства Национальной комиссии, что даёт основания думать про «крышевание» им такого беспредела.
Вице-премьер-министру Украины по гуманитарным вопросам Табачнику Д.В. в результате обращений «Телезрительской ассоциации родителей Украины» хорошо известно, что:
1. В Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали нет человека, который бы имел право легитимных подписей каких-либо документов, в том числе экспертных и финансовых. Однако, со счетов комиссии в неизвестном направлении разлетаются миллионы гривен налогоплательщиков и это при бюджетном дефиците в стане (Интересная информация для Азарова Н.Я.).
2. Почти не проводятся заседания комиссии, а если когда-то и проводились, то, как правило, при отсутствии кворума и без приглашения членов, которые не поддерживают противозаконной деятельности комиссии.
3. Общественности и членам Национальной комиссии на их письменные требования не даются со стороны личностей, которые штампуют экспертные выводы и деребанят должности и бюджетные средства, какой-либо информации о последствиях такой деятельности от имени комиссии.
4. Руководство Национальной экспертной комиссии Украины в оскорбительно-унизительной форме осуществляет переписку с гражданами Украины.
5. Про катастрофические нарушения Законодательства Украины призванного регламентировать проведение конкурса на замещение вакантных должностей в аппарате Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали.
6. Есть основания подозревать, что продукция, которая подпольно и незаконно легализируется без уведомления всех членов Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали, так называемым руководством и не профессиональными экспертами, может быть порнографического характера, но регистрируется, как эротическая.
Такие властные полномочия давать в руки людей, далёких от элементарных знаний о морали и украинской духовности, является большим злом, чем назначение кухарки практикующим нейрохирургом.
Всеукраинская общественная организация «Телезрительская ассоциация родителей Украины», которая всегда непримеримо боролась с нарушениями общественной морали, прав детей, легализацией и распространением порнографии, собрав большую доказательную базу, 27.09.2006 года обратилась ко всем честным журналистам и общественности, Президенту Украины Ющенко В.А., Премьер-министру Украины Януковичу В.Ф., Народным депутатам Украины, Главе СБУ, Министру внутренних дел с требованием принять меры по прекращению и ликвидации не справившегося с поставленными перед ним законом задачами – Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали и инициации расследования деятельности нелегитимного руководства этой комиссии под руководством Сумской Н.В. и Бойко Н.И., которые своими действиями, по мнению общественности, саботируют евроинтеграционные процессы в Украине, подрывают политику государства в сфере защиты общественной морали и доверие народа к власти, дискредитируют демократические завоевания страны, попирают права детей, позорят честь государственного служащего.
Так же в обращении содержались следующие требования:
1. Немедленно остановить тиражирование руководством Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали сотен нелегитимных сомнительных экспертных выводов, а также аннулировать все предыдущие выданные ими выводы, которые в силу не компетентности экспертиз могут представлять собой общественную опасность для детей и воспитания молодёжи.
2. Срочно провести полную финансовую проверку целевого использованных Сумской Н.В. и Бойко Н.И. бюджетных средств комиссии и рассмотреть возможность возбуждения уголовных дел по результатам проверки.
3. Передать полномочия и бюджетное финансирование Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали другим централизованным органам государственной исполнительной власти.
Следует отметить и то, что со стороны многих действующих и бывших работников аппарата Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали на протяжении длительного времени направляются в правоохранительные органы жалобы и материалы о злостных нарушениях законодательства со стороны руководства Национальной комиссии, а в судах города Киева находяться на рассмотрении несколько судебных дел по ликвидации комиссии и выплате ею гигантских задолженностей по зарплате.
В связи с вышеизложенным обращаемся ко всем честным журналистам и общественности провести независимое расследование и остановить беспредел чиновников во власти.
Все вместе не дадим похоронить мораль в Украине!

Специально для объективных журналистских расследований и следователей правоохранительных органов на сайте «Телезрительской ассоциации родителей Украины» есть перечень вопросов, на которые чиновники Национальной экспертной комиссии Украины по вопросам защиты общественной морали и Кабмина вряд ли дадут прямой ответ. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine