Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

26.09.2006

Глава канадского телеканала уволен за шутку о любви ливанцев к животным

Глава канадской телерадиокомпании был вынужден уволиться после того, как напечатал сатиру на ливанцев, пишет New York Times.

Скандал разгорелся из-за публикации в журнале о знаменитостях 7 Jours. В сентябре председатель совета директоров государственного вещателя CBC Ги Фурнье (Guy Fournier) опубликовал статью, в которой утверждал, что ливанские законы позволяют мужчинам вступать в интимную близость с животными женского пола. Интимная близость со зверями мужского пола, утверждал глава государственной телекомпании, карается смертной казнью.

Публикация возмутила обширную общину ливанцев, живущих в Монреале. Ливанцы потребовали, чтобы журнал опубликовал опровержение и извинился.

Сначала Фурнье не воспринял скандал всерьез. В интервью монреальской газете La Presse он назвал протесты ливанской общины "забавными". В то же время он признал, что не проверил должным образом информацию и напечатал ее исключительно "смеха ради".

Лишь позже Фурнье появился в эфире популярного телешоу, где принес публичные извинения. Два дня спустя было объявлено об его отставке. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine