Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

18.09.2006

Мальчик насмотрелся боевиков и убил бабушку, тетю и брата

Тринадцатилетний мальчик из северокитайской провинции Хэбэй признался в убийстве в конце августа бабушки, тети и младшего двоюродного брата.

Мальчик по имени Сяохуа использовал разные методы для убийства своих родственников. 24 августа, будучи дома, Сяохуа задушил веревкой своего младшего брата и стал ждать возвращения домой тети. Когда та вернулась, он накинул ей на голову простыню и 17 раз ударил кухонным ножом. В этот момент в дом случайно вернулась бабушка. Тогда мальчик хладнокровно зарезал и ее. Затем Сяохуа, чтобы скрыть следы преступления, поджег дом.

Через несколько дней мальчика задержала полиция, и он дал признательные показания. Мотивом для убийства, говорят в полиции, стала ненависть Сяохуа к тете, которую мать мальчика часто ругала.

Сяохуа также сообщил, что способам для убийства он научился во время просмотров любимых телесериалов и кинобоевиков.

В настоящее время юный преступник ожидает суда. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine