Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

08.06.2004

“БРИГАДУ” ПОСАДИЛИ НА 70 ЛЕТ ( по фільму «Бригада»)

В совокупности семьдесят лет проведут за решеткой пять членов банды Саши Белого, прозванного по имени главного героя телесериала "Бригада".

Такое наказание вынес на днях преступникам Верховный суд Мордовии.
Главарь банды (Эдуард Белый) приговорен к 21 году лишения свободы с отбыванием срока в колонии строго режима.

В течение года вместе с четырьмя своими подельниками "бригадир", уже успевший отсидеть 4 года за попытку изнасилования, наводил страх на предпринимателей Мордовии, Пензенской, Рязанской и Московской областей. Члены “бригады” обвиняются в бандитизме, вооруженных разбойных нападениях, а также организации и убийстве предпринимателя Виктора Данилина.

По делу проходило около ста потерпевших и свидетелей обвинения. Судья зачитывал обвинение два дня - судебное заключение содержит 14 преступных эпизодов на 150 страницах текста.

Это не единственный случай, когда во время судебного заседания его участникам приходится вспоминать телегероев. Недавно Верховный суд Мордовии вынес приговор двум несовершеннолетним убийцам. На суде о мотивах преступления они заявили, что хотели походить на персонажей своего любимого фильма.

/ Время и Деньги (Казань), 08.06.2004/ • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine