Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

14.07.2004

Клоновані «Бригадою». Четверо вінничан спробували повторити «подвиги» героїв телесеріалу (по фільму «Бригада»)

Коли звичайні сільські хлопці вступали на перший курс Вінницького будівельного технікуму, ні їхні вчителі, ні батьки не могли припустити, що мине зовсім небагато часу — і вони побачать свої чада на лаві підсудних. Усі напочатку хотіли вчитися, усіх добре характеризували за місцем попереднього проживання, та й у навчальному закладі до них особливих претензій не висловлювали.

Однак міські виклики юнаки сприйняли досить хворобливо, і передусім — різноманітні спокуси, які вимагали грошей: де ж їх узяти, коли стипендія мізерна, а батьки — люди малозабезпечені?

Ідею подав телевізійний серіал. Надивившись, яким способом і з якою легкістю «вирішують проблеми» їхні ровесники, студенти-будівельники спробували зробити те саме. Спочатку були тільки розмови, але потім плани почали набирати конкретних обрисів. Організувавшись у «бригаду», юнаки і ролі між собою розподілили так само, як у фільмі, і навіть імена героїв узяли за клички, прагнучи знайти деяку зовнішню схожість. Відтак настала пора для дій.

Виходячи на перше вечірнє пограбування, новоспечена бригада «озброїлася» дерев'яною ніжкою від стільця. На малолюдній вулиці Шмідта обласного центру вони підстерегли самотнього перехожого, якого побили і відібрали сумку. Через годину вони повторили аналогічну експропріацію на вулиці Петра Запорожця і задоволені повернулися в гуртожиток. Діяло студентське злочинне угруповання всього місяць, протягом якого скоїло п'ять розбійних нападів. Прибуткова «справа» їм починала подобатись: в одного перехожого відібрали 510 доларів та 200 євро, так що вистачило і на розваги, і на придбання пневматичного пістолета — з ним бригада й попалась після останньої акції.

Слідство і наступний суд, схоже, примусили юнаків схаменутися і по-справжньому задуматись, куди їх понесло. На суді вони визнали провину, щиро покаялися, а один з потерпілих навіть попросив їх суворо не карати. І все ж злочин належить до категорії важких, тому по чотири роки реального ув'язнення — серйозне випробування для шістнадцяти-сімнадцятирічних розбійників. Дворічний іспитовий термін суд застосував тільки до одного з них — у зв'язку з хворобою.Вiктор МЕЛЬНИК
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine