Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

30.08.2006

В Сан-Франциско водитель намеренно сбил 14 пешеходов

Один человек был убит и 13 человек ранены в Сан-Франциско около полудня во вторник, когда водитель после автомобильной аварии попытался скрыться с места происшествия.

Инцидент начался около полудня, когда автомобиль Honda SUV черного цвета сбил неопознанного человека, шедшего по краю дороги, сообщает Kfmb.com. Пешехода, получившего смертельные ранения, отбросило в сторону. Однако после этого, как рассказали свидетели, водитель не затормозил. Он поехал по тротуарам, улицам и перекресткам, сбивая по пути новых пешеходов. Наезды "были преднамеренными", считают в полиции.

Всего за двадцать минут водитель ранил, по меньшей мере, тринадцать человек. Свидетели рассказали, что он "выглядел так, будто играл в видеоигру, сбивая людей на перекрестках", передает AP.

Спустя приблизительно час водитель был блокирован на перекрестке полицией. Им оказался 23-летний мужчина по имени Омид Азиз Попал. Мотивы его поступка пока неясны.

Тринадцать человек, включая одного ребенка, были госпитализированы в местные больницы. Состояние трех из них оценивается как критическое.

Фото: SFGate.com • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine