Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

16.08.2006

Слабоалкогольні коктейлі викликають звикання у підлітків

Вчені встановили, що підлітки, в організмі яких відсутній ген TAS2R38, з більшою вірогідністю звикають до алкоголю. Виховані на цукерках і солодкій газованій воді, вони дуже легко переходять до схожі за смаком слабоалкогольні коктейлі.

За даними опитування масовими споживачами цих напоїв є дівчата (14-15 років: 7 з 8) та хлопці (15-16 років: 3-і з 8).

Причому 7-9% вживають більше півлітра коктейлю за один раз. Свої вподобання підлітки пояснюють тим, що, смак слабоалкогольних напоїв приємніший, ніж у більш "гіркого" алкоголю, а самі напої майже нешкідливі - за рахунок змісту натуральних продуктів: соку і горілки.

Натомість вчені довели, що суміш з води, цукру, алкоголю та газу - невдала. Медики констатують, що ці компоненти підсилюють всмоктування один одного. В результаті організм отримує подвійний удар: по мізках б'є алкоголь, а по підшлунковій залозі - цукор (у одній банці міститься 5-6 шматочків "білої солодкої смерті"). Для дорослого людського організму це дуже багато, а для дитячого - тим більше..

– Батькам, які дозволяють своїм дітям пити "солодку воду з алкоголем", слід знати, що 1 літр такого напою містить 80 грам чистого алкоголю, що дорівнює 200 грамам 40-градусної горілки, - сказав Петро Карпенко, доктора медичних наук, завідувач відділом дієтології і клінічних досліджень медико-профілактичних засобів Інституту екології і токсикології в Києві.

Надмірне споживання таких напоїв може призвести до ожиріння і навіть цукрового діабету, повідомляють Подробности.ua. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine