Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

28.02.2005

Латвийские подростки, наигравшись в "Мортал Комбат", насмерть забили сверстника

В небольшом латвийском городке Валмиере трое подростков после субботней дискотеки забили до смерти 14-летнего парня, а потом сбросили его в реку. В ходе драки они использовали приемы, увиденные в любимой компьютерной игре про уличных бойцов - "Мортал Комбат", рассказал представитель Валмиерского районного управления полиции Салвис Стамерс.

"Мы сейчас пытаемся узнать мотивы этого страшного преступления - была ли это просто личная неприязнь, или что-то еще", - сказал полицейский.

Трое задержанных подростков в возрасте от 13 до 16 лет уже признались в убийстве. Но спасателям до сих пор не удалось найти тело жертвы, отметила представитель Госполиции Кристине Межараупе. Река в месте преступления покрыта толстым слоем льда, а сильное течение осложняет работу спасателей.

С каждым годом в Латвии растет число тяжелых преступлений, совершенных несовершеннолетними. Совсем недавно страну потряс случай, когда 15-летний мальчик зарезал молодую предпринимательницу. Но еще ни разу в истории страны молодые преступники не признавались в том, что в качестве пособия использовали компьютерные игры. Об этом сообщает ИТАР-ТАСС. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine