Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

06.07.2006

Прес-реліз. Вперше в Україні стартували незалежні громадські експертизи кінопродукції.

Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» сьогодні 06.07.2006 року вперше в Україні започаткувала на своєму сайті (http://www.tabu.org.ua ) унікальний проект «Незалежні громадські експертизи кінофільмів» і в першу чергу тих кінострічок, які, на думку експертів, становлять велику суспільну небезпеку для української нації, виховання її дітей та молоді.

Незалежні громадські експертизи фільмів являють собою комплексне змістовне, правове та критичне дослідження кінокартини, подеколи із залученням фахівців різних галузей (юристів, психологів, кінознавців, кінокритиків).

Проект розпочато з метою надання громадськості (споживачам) повної, достовірної та об’єктивної інформації про кінопродукт, щоб максимально захистити моральне, психічне та духовне здоров’я громадян України та надати їм комплексну, фахову інформацію, що на відміну від нашої держави вже давно застосовується в країна високого рівня розвитку демократії.

Експертизи кінофільмів – 100 відсоткова громадська ініціатива, що не підтримується фінансово з жодних джерел, а отже претендують на абсолютну об’єктивність та незаангажованість.

Ми маємо знати, все про продукт, який будемо вживати!


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine