Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

03.07.2006

А як на заході?

Днями на широкому екрані в Українському кінопрокаті з’явилась не дуже примітна кінострічка «Хаос» (Chaos) режисера Тоні Джіліо.

За інформацією Національного кінопорталу КINO-КОЛО , що супроводжує відомий журнал «Кіно-коло», головним редактором якого є Володимир Войтенко, країни-виробники – Канада, Велика Британія і США – дивним чином відсторонилися від картини «Хаос», не випустивши її у свої національні кінопрокатні мережі, так що стрічка подорожує екранами кількох європейських країн, в тому числі й України, Австралії і країн Близького Сходу (нагадаємо – Володимир Войтенко є також одним з членів Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Міністерстві культури і туризму України та одним з ініціаторів дозволу сумно звісного фільміу «Хостел», та прихильником дозволу фільму «Країна мерців», які у свій час були заборонені до будь-якого обігу на території України 2-ма авторитетними комісіями (Експертною комісією з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Міністерстві культури і туризму України та Національною експертною комісією з питань захисту суспільної моралі) через те, що зазначені кінострічки, одна з яких протизаконно демонструвалась на території України протягом декількох тижнів, здатні, на думку провідних психологів і психіатрів країни, наносити непоправну шкоду психічному, інтелектуальному здоров’ю громадян нашої держави, вихованню дітей та молоді, бути одним з чинників, які можуть призвести до спалаху кримінальних злочинів. За інформацією Мінкультури пан Войтенко являється єдиним членом Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Міністерстві культури і туризму України, який на відміну від інших експертів поставив найнижчий обмежувальний індекс для забороненого фільму «Хостел», про який йдеться вище (тобто дозвіл для перегляду громадянами з 18 років)).

На перший погляд звичайний собі поліцейський детектив з заплутаним сюжетом, не яскравими стрілянинами, бійками, але чомусь комісія MPAA вирішила обмежити його одним з найсуворіших рейтингів своєї системи класифікації фільмів – індексом R та, крім цього, як зазначалось вище, цей фільм не вийшов у національні кінопрокати різних демократичн-орозвинених країн. Що це? Цензура? Чи може у цьому посередньому фільмі було знайдено щось таке, що може завдати шкоду інтересам людини, держави, системи? Це залишається загадкою, однак, з багатьох версій видається більш вірогідною, що саме інформація, закладена в сюжеті кінострічки, здатна ідейно підірвати авторитет системи устрою країни, натиснувши на її слабкі місця, та навіяти громадянам думки про її недосконалість і слабкість, стала підставою для прийняття рішень, здатних обмежити обіг фільму. До честі журналістів Канади, Великої Британії, США, в яких не вийшов цей фільм у національні кінопрокати, вони не зробили брудного піару довкола цієї події, бавлячись з не відповідним даному явищу словом – цензура. Це справжній, не показний патріотизм.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine