Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

13.09.2005

Облава міліції в Кіноклубі НаУКМА

12 вересня 2005 року в Кіноклубі НаУКМА під час акції кіноманської непокори, присвяченої забороні фільму Джорджа Ромеро "Країна мерців"/Land of the Dead, стався неординарний інцидент.

Докладно про вчорашні події KINO-КОЛУ розповів співробітник Кіноклубу НаУКМА, кінокритик Олексій Радинський: "Перед початком сеансу до керівника Кіноклубу Ольги Брюховецької підійшов чоловік, який представився капітаном міліції з Відділу МВС по боротьбі з торгівлею людьми. Він поцікавився метою та змістом кіноклубної акції.

Після перегляду фільму "Країна мерців", коли саме мало розпочатися обговорення фільму та ситуації довкола нього, до приміщення Кіноклубу завітали п’ятеро співробітників МВС. Міліціянти повідомили, що прибули до Кіноклубу НаУКМА після телефонного дзвінка з Міністерства культури і туризму від пана Ростоцького, котрий заявив, що в Кіноклубі відбуватимуться протиправні дії (пропаганда насильства, розбещення неповнолітніх, імовірно, канібалізм). Кілька присутніх студентів НаУКМА погодилися дати свідчення з приводу їхньої присутности на перегляді забороненого фільму. Після цього свідчення давала Ольга Брюховецька. На вимогу аудиторії це було здійснено публічно, на сцені Кіноклубу. Публіка залишалася на своїх місцях, зрідка коментуючи дійство.

Співробітники МВС вилучили на експертизу диск із фільмом "Країна мерців", повідомивши, що вони провадили дослідчі дії, котрі можуть бути підставою для порушення карної справи за статтею 300 Кримінального кодексу (пропаганда насильства). Після їхнього від’їзду відбулося жваве обговорення стрічки Дж.А. Ромеро "Країна мерців". Учасники обговорення дійшли висновку, що всі вони стали свідками матеріалізації змальованих у фільмі реалій. Особливий кінознавчий інтерес викликало портретне порівняння гостей Кіноклубу з деякими дійовими особами фільму "Земля мерців".

Нагадуємо, що у серпні цього року Міністерством культури і туризму України (а саме Експертна комісія з питань розповсюдження і демонстрування фільмів в Україні) відмовило дистриб’юторській компанії B&H у видачі прокатного посвідчення на фільм "Країна мерців" режисера Джорджа А. Ромеро, що означає, власне, заборону фільму в Україні.

Згадуваний у розповіді Олексія Радинського Максим Ростоцький – один із членів Експертної комісії Міністерства культури і туризму (заодно – голова "Телеглядацької асоціації батьків”), що був одним з ініціаторів заборони "Країни мерців". Максим Ростоцький звинувачує фільм у пропаганді насильства і каннібалізму.

 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine