Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

21.09.2005

Прес-реліз. "Чи безпечно гуляти на вулиці дітям в країні, де пропагується канібалізм та жорстокість, як спосіб поведінки? Чи захищені наші жінки від появи чергових Чікотіл?"

Відповідь усім тим, хто здоровий глузд, та спробу захистити демократичним шляхом здоров’я Української Нації безпідставно називає цензурою.
Далі наводиться не думка матеріально зацікавлених осіб, а офіційний висновок незалежної Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі разом із додатком до нього – висновком психологічної експертизи на фільм режисера Джорджа Ромеро „Країна мерців”

Всеукраїнська громадська організація „Телеглядацька асоціація батьків України” вважає своїм громадським обов’язком розповсюдити суспільно значиму інформацію Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, яка є найвищим і найкомпетентнішим органом в питанні проведення експертиз щодо захисту суспільної моралі та психофізичного стану здоров’я населення.

Зазначаємо, що за даними засобів масової інформації криміногенна ситуація в Україні у цьому році продовжує зростати.

Краще попереджати злочинність ніж потім переповнювати тюрми!


З повагою,
Прес-служба
Всеукраїнської громадської
організації „Телеглядацька
асоціація батьків України”
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine