Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

27.08.2005

Прес – реліз щодо заяви Всеукраїнської громадської організації „Телеглядацька асоціація батьків України” до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про систематичні порушення Закону України „Про захист суспільної моралі” з боку радіостанції KISS FM.

Всеукраїнська громадська організація „Телеглядацька асоціація батьків України” отримала величезну кількість звернень від обуреної громадськості про порушення чинного Законодавства України, покликаного захищати суспільну мораль, психофізичний стан здоров’я неповнолітніх та духовність Української Нації з боку радіостанції KISS FM, яка здійснює своє мовлення на 16 областей нашої держави.

Батьки обурені виходом в ефір на хвилях згадуваної радіостанції передачі „Перший поцілунок” відверто еротичного характеру, подеколи з порнографічною спрямованістю в час з 22 години 00 хвилин до 24 години 00 хвилин, що грубо порушує норму закладену в ст.. 13 Закону України „Про захист суспільної моралі”, щодо часу виходу в ефір передач еротичного характеру ( з 24 години 00 хвилин до 4 години 00 хвилин). Передача насичена надмірно брудним описом статевих відносин, вульгарним гумором та сленгом, пристрасними описами огидних сексуальних фантазій окремими учасниками програми у прямому ефірі. Батьки скаржаться на те, що не можуть ввечері залишати своїх дітей у кімнаті без догляду, їх дітлахи замість того, щоби вчасно лягати і спокійно спати, використовують кишенькові радіоприймачі і засинають з думкою про передчасне сексуальне зростання, бездумно насаджене в їх незрілу свідомість матеріально-зацікавленими особами – працівниками радіостанції – у руслі огидного спотворення моральних цінностей та гармонії кохання в тому числі і статевого. Також скарги надходили і від пересічних громадян Київщини, які ставали жертвами порушення законодавства України, покликаного захищати суспільну мораль, коли в вечірній час зазначена радіопрограма виходила в ефір і заставала їх з дітьми своїми брутальними, відверто натуралістичними описами різноманітних видів статевих контактів, в тому числі орогенітальних, у маршрутних таксі та на відкритих майданчиках літніх кафе, ставлячи таким чином батьків у вкрай незручне становище перед вихованцями та підриваючи їх авторитет в очах неповнолітніх.

Після отримання таких повідомлень представниками Всеукраїнської громадської організації „Телеглядацька асоціація батьків України” було здійснено прослуховування низки радіопередач (16.05.2005р. та 18.05.2005р.), темою яких зокрема була „Почему люди боятся признаваться в мастурбации”, дійшли висновку, що радіопередача „ПЕРВЫЙ ПОЦЕЛУЙ”, яка транслюється радіомовним засобом масової інформації – радіостанцією „Kiss FM”, містить в собі мовні коментарі, описи і вислови, які розкривають не тільки образи та ситуації еротичного характеру, а й містять елементи порнографії та пропагують розбещений спосіб життя серед молоді, оскільки в ній її ведучий - Андрій Джеджула пропонував слухачам, що додзвонювались на програму в прямому ефірі, описувати свої сексуальні фантазії та деталізацію процесу здійснення ними мастурбації, а також у прямому ефірі спонукав іх до відверто-порнографічних висловів і фантазій та дозволяв собі жарти з елементами сексуальних збочень, та надмірну кількість сленгової лексики для позначення дій статевого характеру. Також у програмі „ПЕРВЫЙ ПОЦЕЛУЙ” від 18.05.2005р. відбулась безпрецедентна подія, коли ведучий програми Андрій Джеджула у прямому ефірі запропонував радіослухачці, яка додзвонилась на програму, здійснити публічну розмову порнографічного характеру (тобто відбувалось збудження і викликання в дівчини нижчого інстинкту у формі мастурбації) з метою здійснення слухачкою публічних мастурбаційних дій, наслідком яких має бути отримання оргазму, і така розмова, насичена величезною кількістю елементів порнографічно-натуралістичного та збочувального характеру, була здійснена на хвилях засобу масової інформації – радіостанції „Kiss FM” у прямому ефірі із досягненням відповідних цілей. Додатково хочемо зазначити, що в цей же день, під час цієї ж передачі її ведучий здійснював на вимогу одного з одружених слухачів на ім’я Ігор із міста Харків, що додзвонився на радіопрограму, рекламне повідомлення його номеру телефону з метою звідництва задля статевих відносин. Таким чином, Всеукраїнська громадська організація „Телеглядацька асоціація батьків України”, що діє на підставі свого Статуту, констатувала факт порушення радіостанцією „Kiss FM”, норм порядку і умов публічної демонстрації продукції, що містить елементи еротики та порнографії засобами масової інформації, передбачених частиною 1, частиною 4, частиною 5, статті 13, Закону України „Про захист суспільної моралі” від 20 листопада 2003р., №1296-IV та ст. 2 Закону Украъни «Про телебачення і радіомовлення». З цього приводу нашою організацією було здійснено звернення до відділу захисту прав і свобод неповнолітніх Генеральної прокуратури України, проте дій з боку згадуваної структури по приведенню діяльності радіостанції KISS FM у правове поле не послідувало. Єдине, що відбулось так те, що радіостанція KISS FM перед початком передачі „Перший поцілунок” почала попереджати про характер передачі (чого до нашого звернення не було).

Найбільш брутальне і блюзнірське порушення Закону України „Про захист суспільної моралі” з боку радіостанції KISS FM було увечорі такого величезного свята для кожного українця як ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ 24 серпня 2005 року, коли в країні на святкуваннях перебувала велика кількість іноземних гостей та багато дітей не спало, а проводило час в очікуванні салюту і пошуку святкових програм на радіо та телебаченні, а також знаходилась на вуличних масових гуляннях, під час яких в місцях скупчення людей та літніх площадках кафетерієв гучно вмикались з метою розваги різноманітні радіостанції (в тому числі вмикалась радіостанція KISS FM, на хвилях якої в той час ( з 22 години 00 хвилин) транслювалась еротична програма „Перший поцілунок” з елементами деталізованого опису орогенітальних та статевих контактів). Така діяльність радіостанції KISS FM представниками Всеукраїнської громадської організації „Телеглядацька асоціація батьків України” оцінюється як сівідоме, цілеспрямоване, цинічне з крайнім ступенем неповаги до українського суспільства розповсюдження серед великої аудиторії неповнолітніх інформації розбещувального характеру, та така, що підриває авторитет України в очах розвиненого світового співтовариства та гальмує Євроінтеграційні процеси (Інформація про те, що аудиторія, яка слухає еротичну радіопрограму „Перший поцілунок”, що транслюється на хвилях київської радіостанції KISS FM (із частотою мовлення FM 106,5), включає в себе велику кількість осіб, що не досягли 16-ти річного віку (неповнолітніх), міститься на офіційному сайті радіопрограми).

Про зазначені вище факти порушення законодавства України та Міжнародних правових актів із належним чином оформленою доказовою базою, включаючи аудіозаписи на матеріальних носіях інформації, Всеукраїнська громадська організація „Телеглядацька асоціація батьків України” звернулась із заявою до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення по приведенню діяльності радіостанції KISS FM у правову площину (здійснювати радіостанцією KISS FM трансляцію еротичної програми „Перший поцілунок” у час передбачений для цього Законодавством України тобто з 24 години 00 хвилин до 4 години 00 хвилин) та розгляд можливості накладення за систематичні брутальні та зухвалі порушення законодавства санкцій предбачених ч.10 ст.13 Закону України „Про захист суспільної моралі” ( позбавлення ліцензії).

В демократичних країнах давно усвідомлюють те, що основним завданням громадянського суспільства є піклування про дітей, мораль, культуру та духовність. Зазначаємо, що за порушення законодавства (набагато меньші ніж ті, які на протязі декількох років здійснює радіостанція KISS FM) про захист суспільної моралі та прав неповнолітніх в країнах високого рівня розвитку демократії (США, Канада, країни Євросоюзу), встановлені жорсткі правові санкції, включаючи кримінальну відповідальність, стотисячні штрафи та позбавлення радіостанцій ліцензії на мовлення.

Президент України Віктор Андрійович Ющенко постійно наголошує на тому, що правова культура та демократія країн Євросоюзу є бажаним прикладом для розвитку українського суспільства.

Перед законом рівні всі. Однак, окремі матеріально зацікавлені особи намагаються ігнорувати це правило та принципи законності, справедливості, моралі та духовності, яких прагнув Майдан під час Помаранчевої Революції. Своїми діями вони намагаються маскувати свій незаконний, хижий апетит до надприбутків під поняття свободи слова, який насправді є свавіллям та грубим потуранням норм Українського та Міжнародного права.

Остаточне рішення, сподіваємось гідне країни, яка прагне Євроінтеграції і спроможна дієво захистити своїх громадян від беззаконня, по зверненню Всеукраїнської громадської організації „Телеглядацька асоціація батьків України” щодо порушення радіостанцією KISS FM Закону України „Про захист суспільної моралі” буде прийнято Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення на засіданні, яке відбудеться 5 жовтня 2005 року. Не втрачаємо надії, що на цей раз представники радіостанцій KISS FM всеж таки не будуть ігнорувати виклики на засідання Нацради і затягувати розгляд питанння про порушення радіостанцією Законодавства України, покликаного захищати мораль та психофізичний стан здоров’я дітей. В протилежному випадку шлях Укрaїни до цивілізованої Європи буде виглядати далеким та недосяжним.

Прес-служба
Всеукраїнської
громадської організації
“Телеглядацька асоціація
батьків України”

 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine