Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

26.08.2005

Прес – реліз. Звернення Всеукраїнської громадської організації „Телеглядацька асоціація батьків України” до засобів масової інформації у зв’язку із набранням резонансності події довкола порушення умов демонстрування в Україні фільму „Країна мертвих”.

У зв’язку із тим, що на прес-конференції української дистриб’юторської компанії власника фільму „Країна мертвих”, який був заборонений до будь-якого обігу на території України через те, що він пропагує культ жорстокості та насильства, були висловлені звинувачення на адресу держави в особі її органів у здійсненні цензури, щодо цього фільму, Всеукраїнська громадська організація „Телеглядацька асоціація батьків України” заявляє:

Такі висловлювання є безпідставними та не відповідають дійсності, оскільки ситуація, яка складається довкола розповсюдження цього фільму пов’язана із прагненням громадськості відстояти закріплені за ними Чинним Законодавством України та Міжнародно-правовими актами права.

Заяви з боку розповсюджувачів художнього фільму „Країна мертвих” спрямовані на маскування під поняття терміну цензура дій державних органів по припиненню здійснених дистриб’юторами та кінотеатрами порушень Законодавства України, покликаного захищати психофізичне та моральне здоров’я дітей і неповнолітніх, Всеукраїнською громадською організацією „Телеглядацька асоціація батьків України” оцінюються, як спроба ввести в оману громадськість та повернути країну у часи свавілля. Надання резонансності таким спробам у засобах масової інформації може бути першим кроком до повернення шляху нашої країни до „понять”, а не до закону, та стати трампліном до, так би мовити, „справедливих” вимог окремих суб’єктів до вільного розповсюдження інформації про технологію вироблення у домашніх умовах наркотичних препаратів та зброї масового знищення, які за можливими масштабами нанесення суспільної шкоди не поступаються діяльності по підриву в широких масах населення моральності та психофізичного стану здоров’я.

При орієнтації зовнішньої політики України на вступ до Європейського Союзу, перед нашою країною постає завдання привести свій інформаційний простір у відповідність із стандартами та нормами Європейського співтовариства, одною із основних складових чого є створення умов, за яких вітчизняне законодавство отримає можливість в питаннях захисту суспільної моралі вийти за межі декларативного існування і перейти у площину, в якій можливе дієве його застосування.

Події, які відбуваються сьогодні, є першими паростками демократії і свідченням того, що Молода влада в Україні непохитно стоїть на позиціях, які були проголошені під час Помаранчевої революції, і виражає прагнення більшості українців очистити країну від бандитизму та злочинних схем в усіх сферах нашої держави, особливо в тих, які мають величезне культурне, духовне, виховне значення для народу, і порушення порядку здійснення підприємницької діяльності в яких, може завдати величезної моральної, психічної, психо-фізичної шкоди здоров’ю населення нашої держави. Одною з таких сфер є галузь кінематографії, діяльність в якій субєктів підприємницьтва з метою захисту здоров’я населення та забезпечення гармонії інтересів і поглядів усіх верств суспільства, регламентується низкою правових документів.

Батьки вважають, що таке нехтування нормами Законодавства України, покликаного захищати суспільну мораль та права неповнолітніх, з боку вітчизняних кінотеатнрів та розповсюджувачів фільмів, або їх дії, які свідомо вводять батьків в оману про вік з якого можна переглядати дітям той чи інший фільм, призводять до підриву авторитеу батьків, ускладнення процесів виховання підлітків, пропагування в суспільстві алкоголізму, жорстокості та насильства при вирішенні складних життевих ситуацій, завдання значної моральної шкоди незрілій дитячій психіці, наслідком чого може бути зростання криміногенної напруги в країні. Оскільки в питанні зовнішньої політики Україна обрала для себе курс на євроінтеграцію, то не слід забувати, що в державах до об’єднання з якими ми прагнемо, проблема захисту суспільної моралі вирішена давно і випадки порушень кінотеатрами, дистриб’юторами та іншими суб’єктами кінематографії законодавства покликаного охороняти права неповнолітніх глядачів є майже викоріненим явищем і сприймаються як дикунство, або вищий рівень неповаги до суспільства. Для України держави Євросоюзу повинні бути прикладом культивування цінностей гідних демократично-розвиненої країни, які грунтуються на високій правовій культурі, повазі до свого народу та усвідомленні відповідальності засобів масової інформації за виховання, духовність та культуру дітей – майбутнього своєї нації.

Нагадуємо, що права і свободи гарантовані Національним та Міжнародним законодавством мають не тільки суб’єкти кінематографії, але й люди, на яких спрямована діяльність сфери кінематографії і які споживають інформаційні продукти та в своїй сукупності складають Українську Націю.

Наголошуємо, що фільм „Країна мертвих” у відверто-натуралістичній формі пропагує жорстокість, насильство, канібалізм, який все частіше трапляється в нашій країні. Тому Всеукраїнська громадська організація „Телеглядацька асоціація батьків України” вважає, що демонстрація цього фільму на широку аудиторію в Україні є вкрай небезпечним явищем.

Важливо також відмітити і те, що інформація, яка була поширена 26.08.2005 року на прес-конференції генеральним директором дистриб’юторської компанії “B&H” Батрухом відносно Всеукраїнської громадської організації „Телеглядацька асоціація батьків України” та особи її керівника Ростоцького Максима, є брудною брехнею та має вигляд такої, яка спрямована на дискредитацію особистості голови організації через те, що Телеглядацькою асоціаціацією батьків України було встановлено факти грубого порушення чинного законодавства України (покликаного захищати дітей), кінотеатрами та розповсюджувачами фільму «Країна мертвих», а також було викрито низку злочинних бізнес-схем в галузі кінематографії.Прес служба
Всеукраїнської
громадської організації
“Телеглядацька асоціація
батьків України”
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine