Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

09.08.2005

Прес-реліз щодо заяви Всеукраїнської громадської організації „Телеглядацька асоціація батьків України” з приводу проведеного моніторингу діяльності кінотеатрів міста Києва.

Всеукраїнською громадською організацією „Телеглядацька асоціація батьків України” на підставі повідомлень громадськості про порушення з боку кінотеатрів міста Києва Законодавства України, яке визначає умови розповсюдження і демонстрування фільмів, що мають обмеження щодо глядацької аудиторії, було проведено з 4-го по 7-ме серпня 2005 року моніторинг часу демонстрування кінотеатрами фільмів жахів.

Під час моніторингу було встановлено систематичні порушення майже усіма кінотеатрами міста Києва вимог положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року №1315 відповідно до вимог якого фільми жахів з індексом глядацької аудиторії Х 21 мають право демонстрації лише після 21 години 00 хвилин. Також були зафіксовані випадки розповсюдження фільмів без ліцензії(прокатного посвідчення), що є на думку представників Асоціації кричущим правопорушенням особливо в країні яка прагне інтеграції до Європейського співтовариства.

Результати моніторингу Всеукраїнської громадської організації „Телеглядацька асоціація батьків України” були належним чином оформлені у письмовій формі, разом із підтверджуючими документами та направленні до Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України.

Враховуючи надзвичайні обставини пов’язані з абсолютним безладом у галузі кінематографії в частині дотримання кінотеатрами вимог щодо часу демонстрації продукції, яка може негативно вплинути на суспільну мораль, та через те, що в Україні з часів її незалежності така перевірка проводилась вперше, організацією було спрямовано звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Секретаря Ради Національної безпеки і оборони України, Генеральної прокуратури України з вимогою негайного застосування довірених народом владних повноважень з метою приведення діяльності зазначених суб’єктів кінематографії у правове поле.

Всеукраїнська громадська організація „Телеглядацька асоціація батьків України” сподівається, що проблема пов’язана із недотриманням кінотеатрами часу демонстрації художніх фільмів, яка до цього часу в Україні не підіймалась і на яку відповідальні державні органи дивились скрізь пальці буде раз і назавжди вирішена. Також організація впевнена, що Міністерству культури і туризму України на яке згідно із вимогами положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів затвердженого Постановою КМУ № 1315 від 17 серпня 1998 року було покладене обов’язок по здійсненню контролю за кінотеатрами, з боку вищих державних органів надійдуть відповідні інструкції щодо реалізації вже давно наданих Міністерству повноважень.


Прес-служба
Всеукраїнської
громадської організації
“Телеглядацька асоціація
батьків України”


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine