Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

20.04.2006

Факти, які на думку Всеукраїнської громадської організації „Телеглядацька асоціація батьків України” слід знати батькам!

„Чи насправді телебачення це безпечне
задоволення для дітей?”


1. Лише одне тільки телебачення відповідальне за 10% випадків насильства серед молоді. – Леонард Ірон, провідний науковий спеціаліст Мічиганського Університету.

2. Діти, молодші 8 років, „не можуть повноцінно відрізняти реальність від видумки чи жарту... Вони починають вірити в те, що насильство – це найкращій спосіб вирішення найскладніших проблем, особливо, коли агресор наділений якостями героя.” – Американська Академія Педіатрії.

3. Більше ніж 1000 досліджень, включаючи дослідження Surgeon General´s в 1972 році, та дослідження американського National Institute of Mental Health в 1982 році засвідчили наявність причинно-наслідкового зв´язку між насильством у ЗМІ та агресивною поведінкою в деяких дітях. – American Academy of Pediatrics Policy Statement, Volume 95, Number 6 – June 1995.

4. Дослідження показали, що телебачення або відеоігри, „які не мають смислу”, можуть пригнітити розвиток підлобної кори або тої частини мозку, яка відповідальна за планування, організацію та логіку поведінки, за витримку та увагу. – Американська Академія Педіатрії. Розуміння впливу ефектів телебачення на мозок, що розвивається, Джейн М. Хеалі, Доктор філософії. (Інформація ААП, травень 1998р.).

5. Часто поведінка дітей, після того як вони дивились по телебаченню програми, які містять елементи насильства, стає зовсім іншою. Більш вірогідним стає те, що діти, які дивилися передачі, що містять елементи жорстокості, будуть конфліктувати із приятелями, сваритись, не підкорятись владі та бути менш витриманими в очікуванні якихось речей, ніж ті діти, які дивились програми без насильства. – Американська Психологічна Асоціація; Родина та відносини – факти: Діти та телевізійне насильство.

6. Скорочення кількості часу, який витрачають діти – учні початкової школи на відео ігри та телебачення, робить їх менш агресивними у відносинах з їх однолітками. – Стенфордська Доповідь, 14 січня 2001 року, – Обмеження перегляду телебачення зменшує агресію в дітях, дослідження Krista Conger.

7. Згідно з опитуванням понад 1000 осіб здійсненим Бі-бі-сі, 86% британців вважають, що їх уряд має втрутитись у процес регулювання сексуальних зображень в програмах телебачення та журналах розрахованих на дітей. Найбільшу підтримку такі думки знаходять серед осіб віком від 55 до 64 років – (92%), однак дивним видається і той факт, що 78% осіб віком від 18 до 24 років теж вважають, що більш жорсткі обмеження необхідні для попередження передчасного статевого досвіду. На даний момент у Великобританії спостерігається хвиля підвищення кількості ВІЛ інфікованих (на 20% в порівняні з минулим роком) та підвищення норм підліткових вагітностей. – [Telegraph.co.uk, 9/7/04 stats].


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine