Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Церкви призывают хранить супружескую верность и отказываться от добрачных связей.

05.09.2006

Центральный комитет Всемирного совета Церквей (ВСЦ) призвал христиан уделять больше внимания сфере межчеловеческих отношений и семейной жизни как ответу на глобальную угрозу распространения ВИЧ/СПИДа.

Принятый сегодня на заседании ЦК Совета в Женеве документ напоминает верующим о важности сбережения человеческих жизней через "воздержание вне брака, супружескую верность и здоровый образ жизни, включая отказ от злоупотребления наркотиками".

Церкви-члены ВСЦ также призываются защищать свою паству от сексуального насилия и подневольного вовлечения в половые отношения.

Кроме того, в заявлении Совета отмечается необходимость повсеместного доступа к тестированию на ВИЧ/СПИД и лечению от него, что особенно актуально для стран "третьего мира".

Первое заседание нового состава Центрального комитета Всемирного совета Церквей проходит в Женеве с 30 августа по 6 сентября.

В заседании участвуют 150 представителей православных, древневосточных, англиканских, старокатолических и протестантских церквей из многих стран мира, а также наблюдатели от Ватикана и ряда региональных межхристианских организаций.

По материалам NEWSru.com


Телеглядацька асоціація батьків України (ТабУ)
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine