Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Результати моніторингу кінотеатрів міста Києва

23.05.2006
Сьогодні, 23.05.2006 року, Всеукраїнська громадська організація "Телеглядацька асоціація батьків України" оприлюднила результати другого за роки Незалежності України моніторингу діяльності кінотеатрів Києва

Сьогодні 23.05.2006 року Всеукраїнська громадська організація "Телеглядацька асоціація батьків України" оприлюднила результати другого за роки Незалежності України моніторингу діяльності кінотеатрів Києва з 15.05.2006 року по 22.05.2006 року.

Моніторинг проводився з нагоди Дня захисту дітей.

За його даними ситуація пов'язана з розповсюдженням і демонструванням фільмів жахів категорій "Х21", "18" в порівняні з 2005-м роком значно погіршилась. Так в 10 кінотеатрах міста були зафіксовані грубі порушення вимог щодо показу фільмів жахів у денний та ранковий час, а також зафіксовані випадки присутності на сеансах таких фільмів малолітніх дітей.

У зв'язку із тим, що дані порушення мають систематичний характер і виражені тенденції до кількісного збільшення, "Телеглядацька асоціація батьків України" звернулась до Генеральної прокуратури України, мера міста Києва із вимогою негайного приведення суспільно-небезпечної діяльності кінотеатрів у правову площину. Вимоги також торкались необхідності зобов'язання кінотеатрів правдиво інформувати глядачів (споживачів кінопродукції) про вікові заборони показу тих чи інших фільмів.

Внаслідок аналізу причин такої ситуації в країні, Всеукраїнською громадською організацією "Телеглядацька асоціація батьків України" було розроблено низку законодавчих пропозицій спрямованих на врегулювання прогалин у законодавстві України та направлено їх разом із фактичними даними моніторингу до Кабінету Міністрів України та Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.


Телеглядацька асоціація батьків України


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine