Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Нарушители Закона «О рекламе» заплатили в 3,5 раза больше штрафов, чем в минувшем году

11.08.2006

Главное управление по делам защиты прав потребителей в Одесской области оштрафовало за 7 месяцев нарушителей требований Закона «О рекламе» на сумму 429 тыс. грн, что в 3,5 раза превысило аналогичные прошлогодние показатели.

Об этом сообщила 9 августа в ходе телефонной линии исполняющая обязанности управления Надежда Федосеева.

Она отметила, что санкции были применены к 162 рекламодателям в ходе проверки 3104 объектов рекламы, проходившей с начала года. За тот же период времени минувшего года сумма штрафов составила 126,3 тыс. грн.

«Такой рост количества предприятий, не соблюдающих законодательство, обусловлен незнанием законов и их игнорированием», - заявила Надежда Федосеева.

Лидером по сумме штрафов стал Одесский коньячный завод.

Так, в апреле завод получил третью штрафную санкцию на сумму 224 тыс. грн за рекламу, носящую сексуально-эротический характер.

Управление обнаружило много нарушений при проверке рекламы алкогольных напитков.

Так, не всегда соблюдается правило о размещении такой рекламы на расстоянии не менее 300 м от образовательных заведений, а также запрет рекламы алкоголя на радио и телевидении с 6 до 23 часов. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine